NOCLEGI W AFRYCE

Znajdź polskie miejsca w niezbadanej Afryce!

STRONA GŁÓWNA > ŚWIAT

NOCLEGI U POLAKÓW W AFRYCE

Przez wiele lat stanowiła kuszącą tajemnicę. To właśnie od ciemnych plam na mapie, stanowiących nieodkryte jeszcze tereny, wzięło się jej określenie „Czarny Ląd”. Choć większość afrykańskiego kontynentu została już odkryta, to do dzisiaj znajdziesz tu unikalne gatunki zwierząt – m.in. drapieżne lwy, gepardy, lamparty i hieny. Nad rozlewiskami rzek i jeziorami sadowią się wielkie stada barwnych ptaków – choćby przepięknych różowych flamingów i pelikanów o wielkich dziobach. Ten ogromny kontynent otaczają wody Morza Śródziemnego, Oceanu Atlantyckiego i Oceanu Indyjskiego. Przez Afrykę płynie też najdłuższa rzeka świata – Nil i znajduje się tu także największy teren pustynny – cudowna Sahara. Na północy kraju zapragniesz odszukać historyczne ślady dawnych cywilizacji. Nieważne czy wybierzesz się na sawannę, pustynię, wielkie jeziora czy wybrzeże, będziesz oczarowany naturalnym pięknem krajobrazu. A polskie noclegi u Polaków znajdziesz w najpiękniejszych miejscach Afryki!

WYBIERZ SWÓJ KIERUNEK

EGIPT

TANZANIA
I ZANZIBAR

Oferty wkrótce!

KENIA

Oferty wkrótce!

CO NOWEGO?

Zobacz polskie apartamenty, domki i inne obiekty prowadzone przez polskich Gospodarzy w gorącej Afryce! Oto obiekty w różnych afrykańskich krajach, które ostatnio pojawiły się na naszej stronie.


ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE!

Afryka ma do zaoferowania naprawdę wiele! Od starożytnego Egiptu do mglistych pustyni Namibii, przez pełne dzikich zwierząt tereny Kenii i Tanzanii. Skosztujesz tu lokalnych potraw o niezwykłych aromatach, a nasi Gospodarze opowiedzą Ci o najlepszych bananach, kawie i herbacie oraz manioku, którego głównym producentem są właśnie kraje afrykańskie. Zobaczysz piękne kolorowe stroje, niezwykłe krajobrazy – te na lądzie i te podwodne! Możesz zdobyć Kilimandżaro i nurkować w wodach otaczających kontynent! Pamiętaj też, że każdy region Afryki to inna kultura i tradycje – o lokalnych obyczajach z pewnością opowiedzą Ci nasi polscy Gospodarze!

POLSKIE NOCLEGI W AFRYCE CZEKAJĄ NA CIEBIE!