NOCLEGI W ALGARVE

Polskie apartamenty przy portugalskiej plaży!

STRONA GŁÓWNA > EUROPA > PORTUGALIA

NOCLEGI U POLAKÓW W ALGARVE

Region Algarve znajduje się na południu Portugalii. To jeden z najbardziej nasłonecznionych regionów w Europie, który zyskał popularność przede wszystkim dzięki długim, piaszczystym, niesłychanie malowniczym plażom na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego. Śródziemnomorski klimat od lat przyciąga w te rejony turystów spragnionych słońca i przepięknej przyrody. Nad regionem unosi się zapach słodkich cytrusów, owoców migdałowych i fig. Miasto Faro, w którym znajduje się port lotniczy, uznawane jest za bramę do Algarve i stolicę regionu. Warto wybrać się tutaj choćby na jednodniową wycieczkę, by zobaczyć miejsca przypominające o dawnej historii miasta oraz poddać się nieco sennej lecz urzekającej atmosferze Faro. Obowiązkowym punktem będzie też wycieczka do Jaskini Benagil o sklepieniu z charakterystycznym otworem. Polskie noclegi w Algarve czekają na Ciebie przez cały rok!

ZNAJDŹ POLSKI APARTAMENT W REGIONIE ALGARVE!

Golden Club Cabanas w Algarve

Golden Club Cabanas w Algarve

Apartament Golden Club Cabanas zaprasza miłośników aktywnego wypoczynku. Położony przy plażach Parku Natury Ria Formosa. Obiekt dla max 5 osób. Zapraszamy na pobyty tygodniowe i długoterminowe!
Apartament Porches w Algarve

Apartament Porches w Algarve

Klimatyczny apartament blisko piaszczystej plaży w Algarve. Do dyspozycji Gości są dwa baseny. Obiekt idealny dla 6 osób. Zapraszamy w sezonie!
Apartament Brisa w Algarve

Apartament Brisa w Algarve

Przestronny apartament blisko piaszczystej plaży w Algarve. Do dyspozycji Gości są trzy baseny i kort tenisowy. Obiekt idealny dla 4 osób. Zapraszamy w sezonie!

NIE TYLKO NOCLEG!

Którą z pięćdziesięciu oznaczonych Błękitną Flagą plaż wybrać na wypoczynek? Gdzie znajdują się najpiękniejsze klify? Czy świat kończy się na Przylądku św. Wincentego? Gdzie w Faro wypijesz najlepszą kawę? Jak dostać się do słynnej jaskini? Nasi Gospodarze podpowiedzą Ci, gdzie znajdują się najlepsze pola golfowe, czyste plaże i skąpane w blasku słońca winnice. Z pewnością doradzą też, dokąd wybrać się na świeże ośmiornice, czy portugalskie danie cataplana, podawane w charakterystycznym miedzianym naczyniu. Polskie noclegi w Algarve zapraszają wszystkich spragnionych wypoczynku!

POLSKIE NOCLEGI W ALGARVE CZEKAJĄ NA CIEBIE!