NOCLEGI W ALICANTE

Polskie apartamenty na Costa Blanca!

STRONA GŁÓWNA > EUROPA > HISZPANIA

NOCLEGI U POLAKÓW W ALICANTE I NA COSTA BLANCA

Alicante to prawdziwe miasto portowe, gdzie w blasku słońca lśnią wypolerowane jachty i żaglówki. Rozmach jednego z najważniejszych portów hiszpańskich Morza Śródziemnego widać bardzo dobrze ze skalistego wzniesienia, na którym znajduje się Zamek św. Barbary. Costa Blanca to prawie 250-kilometrowy fragment wybrzeża Morza Śródziemnego, na którym nie brakuje popularnych kurortów takich jak Benidorm czy Calpe. Białe Wybrzeże to też piaszczyste plaże i szalone parki rozrywki, a także zabytkowe miasta i miasteczka, idealne na relaks i wypoczynek z dala od tłumów. Łagodny klimat sprawia, że region ten jest świetnym miejscem na wypoczynek przez cały rok. Polskie noclegi znajdziecie w samym Alicante, wzdłuż Costa Blanca oraz w różnych miasteczkach z dogodnym dojazdem do najpiękniejszych plaż!  

NIE TYLKO NOCLEG!

W centrum Alicante z pewnością nie będziesz się nudzić! Jeśli lubisz zwiedzać, docenisz zabytkową Barrio de Cruz, kamienny Zamek św. Barbary i Katedrę przekształconą z dawnego meczetu. Nie zabraknie też typowo hiszpańskich akcentów jak arena do walki byków, a miłośników sztuki zachwycą dzieła wielkiej trójki: Miro, Picassa i Dalego. Spacer jedną z najpopularniejszych promenad Hiszpanii, Explanada de Espana, sprawi, że od razu po przyjeździe poczujesz wakacyjny klimat! Jeśli chcesz wypocząć na plaży, Costa Blanca to idealne miejsce – zapytaj swojego Gospodarza, która plaża jest najpiękniejsza! Płetwonurków przyciąga tu wyspa Tabarca ze zróżnicowanym dnem i ciekawymi gatunkami ryb, a golfistów – liczne pola i kluby golfowe w okolicy. Polscy Gospodarze służą doświadczeniem i poradami, jeśli chodzi o lokalne wycieczki i hiszpańską kuchnię. Alicante i Costa Blanca zapraszają przez cały rok!

ZNAJDŹ POLSKI APARTAMENT W OKOLICACH ALICANTE!

Apartament Casa Soleada w Orihuela

Apartament Casa Soleada w Orihuela

Apartament Casa Soleada w Orihuela Costa zaprasza na wakacje do gorącej Hiszpanii. Obiekt jest niedaleko plaży i z dostępem do basenu. Apartament pomieści 4-6 osób.
Apartament Casa Cálida w Orihuela

Apartament Casa Cálida w Orihuela

Apartament Casa Cálida w Orihuela Costa zaprasza na słoneczne wakacje! Zobacz przepiękne plaże Costa Blanca. Apartament jest idealny dla 4-6 osób.
Apartament Verde w Torrevieja

Apartament Verde w Torrevieja

Apartament Verde w Torrevieja na Costa Blanca to sprawdzone miejsce na wakacje w gorącej Hiszpanii! Apartament jest idealny dla 4 osób.
Apartament La Mata w Torrevieja

Apartament La Mata w Torrevieja

Apartament La Mata w Torrevieja na Costa Blanca to idealne miejsce na wyjątkowe wakacje! Apartament jest idealny dla 4-6 osób.
Apartament Casa Blanca na Costa Blanca

Apartament Casa Blanca na Costa Blanca

6-osobowy apartament Casa Blanca na hiszpańskim Białym Wybrzeżu Morza Śródziemnego zaprasza na wypoczynek z dala od zgiełku wielkiego miasta!
Apartament Margaritta w Torrevieja

Apartament Margaritta w Torrevieja

4-osobowy Apartament Margaritta w Torrevieja, na wybrzeżu Costa Blanca zaprasza miłośników piaszczystych plaż i cudownej pogody na wspaniałe wakacje 🙂
Apartament Jardin de Alba w Orihuela

Apartament Jardin de Alba w Orihuela

4-osobowy Apartament Jardin de Alba w hiszpańskim miasteczku Orihuela, znajduje się w odległości 10-minutowej jazdy samochodem od pięknych plaż na Costa Blanca.

POLSKIE NOCLEGI W ALICANTE I NA COSTA BLANCA CZEKAJĄ NA CIEBIE!

close

Zapisz się do newslettera!