NOCLEGI W AMERYCE PN.

Znajdź polskie miejsca w Ameryce Północnej i Środkowej!

STRONA GŁÓWNA > ŚWIAT

NOCLEGI U POLAKÓW W AMERYCE PÓŁNOCNEJ

Ameryka Północna to gorące półwyspy jak Floryda i Półwysep Kalifornijski; egzotyczne wyspy jak Bahamy, Jamajka czy Kuba; słynne miejsca jak McKinley na Alasce i Dolina Śmierci na pustyni Mojave; ogromne Kordyliery i rozległa Wyżyna Kolorado, długie rzeki jak Missisipi i wielkie jeziora jak Michigan. Geograficznie do Ameryki Północnej zaliczamy też środkową część amerykańskich kontynentów, zwaną Ameryką Łacińską. Czekają tu na Ciebie białe plaże Karaibów, kolonialne miasta o bogatej historii oraz piramidy stanowiące symbol potęgi indiańskich plemion. Bogactwa dzikiej natury mieszają się tu z ośrodkami miejskimi o światowym znaczeniu. Mroźne północne krainy Kanady i Alaski stopniowo ustępują miejsca preriom i lasom Stanów Zjednoczonych, by w końcu zmienić się w nieprzebyte dżungle Meksyku czy Gwatemali. Od masła orzechowego i brownie szybko przejdziesz do pikantnego burrito i tacos, a na koniec zapalisz kubańskie cygaro i popijesz rumem. A polskie noclegi czekają na Ciebie w wielu miejscach w Ameryce Północnej!

WYBIERZ SWÓJ KIERUNEK

DOMINIKANA

KUBA

STANY
ZJEDNOCZONE


CO NOWEGO?

Zobacz polskie apartamenty, domki i inne obiekty prowadzone przez polskich Gospodarzy w Ameryce Północnej, które ostatnio pojawiły się na stronie. Oto obiekty w różnych krajach od południowych granic Panamy po zimną, kanadyjską północ!


ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE!

Ameryka Północna oferuje dosłownie wszystko! Miłośnicy plażowania pokochają karaibskie plaże, a  amatorzy retro klimatów zostawią serce na Kubie. Hazardziści i fani popkultury z pewnością chętnie zatrzymają się w Las Vegas i San Francisco. Serca muzyków wypełni kubańska salsa i jazz prosto z ulic Nowego Orleanu. Tętniący życiem Nowy York to mekka dla miłośników najnowszych trendów w modzie i sztuce. Parki Narodowe Stanów Zjednoczonych i Kanady porwą Cię niebywałym pięknem! A nasi Gospodarze podpowiedzą Ci, gdzie znajdziesz Harleya Davidsona, kanadyjskie canoe i deskę surfingową. Nauczą Cię jak pić tequilę i rozbijać kokosy. Polskie noclegi w Ameryce Północnej zaskoczą Cię niebywałą różnorodnością!

POLSKIE NOCLEGI W AMERYCE PÓŁNOCNEJ I ŚRODKOWEJ CZEKAJĄ NA CIEBIE!