NOCLEGI W ANDALUZJI

Polskie apartamenty w krainie flamenco!

STRONA GŁÓWNA > EUROPA > HISZPANIA

NOCLEGI U POLAKÓW W ANDALUZJI

Andaluzja to popularny region na południu Hiszpanii. Rozbrzmiewa tu muzyka, śpiew i taniec, a flamenco zostało wpisane na listę niematerialnego dziedzictwa UNESCO. Suche i gorące lato już w maju? Tak, to możliwe w słonecznej Andaluzji. O Twoje względy będzie zabiegał Ocean Atlantycki i Morze Śródziemne. Costa de la Luz i Costa del Sol, te nazwy mówią same za siebie, gwarantując udane wakacje, pełne światła i słońca. Na Costa Tropical nie zabraknie soczystych owoców tropikalnych. Być może uda Ci się rozstrzygnąć spór o Gibraltar. Andaluzja to również góry, a najsłynniejszym region narciarskim jest  Sierra Nevada z najwyższym szczytem Półwyspu Iberyjskiego. Polskie noclegi w urzekającej Andaluzji czekają na Ciebie przez cały rok!

ZNAJDŹ POLSKI APARTAMENT W ANDALUZJI!

Apartamenty w Domu El Jardin w Andaluzji

Apartamenty w Domu El Jardin w Andaluzji

Zapraszamy do hiszpańskiego domu z basenem w najpiękniejszej części Andaluzji. Otaczają nas morze i góry. Widoki zapierają dech w piersi! Możesz wynająć jeden z 3 apartamentów. Cały dom jest do 10 osób. Zapraszamy!
Dom Monasteria w Andaluzji

Dom Monasteria w Andaluzji

Zapraszamy do naszego białego domu w przepięknej wiosce andaluzyjskiej. Otacza nas morze i góry. To miejsce z klimatem! Dom ugości wygodnie do 5 osób.

NIE TYLKO NOCLEG!

W Sewilli zauroczy Cię królewski Alkazar, w Grenadzie bogata Alhambra, a w Kordobie wielki meczet La Mezquita. Swoim bogactwem przyciąga też Kadyks, znany jako najstarsze miasto Europy Zachodniej. W Maladze może uda Ci się spotkać hiszpańskiego aktora Antonio Banderasa, który lubi przechadzać się po swoim rodzinnym mieście. Urokliwe pueblos blancos i piaszczyste plaże wprawią Cię w wakacyjny nastrój. Z kolei wzmacniane sherry, lodowata sangria i słynne andaluzyjskie gazpacho podkręcą smak Twoich wakacji. Nasi Gospodarze polecą Ci najlepsze pola golfowe i wskażą gdzie wybrać się na corridę. Zobacz polskie noclegi w hiszpańskiej Andaluzji!

POLSKIE NOCLEGI W SŁONECZNEJ ANDALUZJI CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Zapisz się do newslettera!