NOCLEGI W AUSTRII

Polskie miejsca nie tylko w Alpach!

STRONA GŁÓWNA > EUROPA

NOCLEGI U POLAKÓW W AUSTRII

Austria z dumą pokazuje piękno i majestat Alp. Góry zajmują ponad połowę powierzchni kraju i pokryte są grubą warstwą śniegu. Szerokie stoki kuszą narciarzy, a mnóstwo szlaków przyciąga miłośników wędrówek. Odkryjesz tu najpiękniejsze wodospady, skalne wąwozy i niesamowitą lodową jaskinię Eisriesenwelt. Pośród wspaniałych krajobrazów spotkasz pasące się krowy, skoczne kozice i sprytne świstaki. Z wielką gracją prezentuje się również Dunaj, czyli druga co do długości rzeka w Europie! Austria to nie tylko majestatyczne widoki, to także mekka dla miłośników muzyki poważnej z Wolfgangiem Amadeuszem Mozartem na czele. Dla prawdziwych łasuchów nie zabraknie przepysznych deserów – już teraz czeka na Ciebie słynny strudel i elegancki tort Sachera. Polskie noclegi w Austrii zapraszają przez cały rok!

POLSKIE NOCLEGI W MALOWNICZEJ AUSTRII!

Apartament Sisi w Wiedniu

Apartament Sisi w Wiedniu

Zapraszamy do stylowego apartamentu w stolicy Austrii. Znajdziesz nas w świetnie położonej dzielnicy Ottakring. Obiekt pomieści 4 osoby. Poczuj cesarską atmosferę Wiednia!
Pensjonat Frans-Jozef w Alpach

Pensjonat Frans-Jozef w Alpach

Serdecznie zapraszamy do naszego uroczego pensjonatu Frans-Jozef, położonego na wysokości 1000 m. n.p.m, w miejscowości Mönichkirchen – uroczym zakątku Wiedeńskich Alp. Dla Gości są 3 pokoje gościnne i jeden apartament dla 4 osób.

ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE!

Możesz wybrać się do Wiednia tropem Habsburgów lub do Insbrucku, który dzierży miano stolicy Tyrolu. Zobaczysz też najbardziej malownicze miasteczko świata – Hallstatt. Prawdziwą stolicę kultury poznasz odwiedzając Salzburg, a w Dolinie Wachau na pewno trafisz na niejedną winnicę pełną wybornego wina. Nasi Gospodarze chętnie podpowiedzą Ci co robić w Austrii o każdej porze roku!

POLSKIE NOCLEGI W AUSTRII CZEKAJĄ NA CIEBIE!