NOCLEGI W AZJI

Znajdź swoje miejsce w egzotycznej Azji!

STRONA GŁÓWNA > ŚWIAT

NOCLEGI U POLAKÓW W AZJI

Azja to największy z kontynentów na Błękitnej Planecie i chyba ten najbardziej różnorodny! W Azji znajdziesz najwyższe góry świata, największe jeziora, rozległe stepy, tętniące życiem metropolie, nieprzebyte dżungle i przepiękne plaże. Od mroźnych krańców Syberii do gorących pustyń Arabii Saudyjskiej, od jakże bliskiego nam Cypru po najdalsze wyspy Japonii, Azja oferuje turystom wszystko o czym tylko zamarzą! Ultranowoczesne miasta pełne architektonicznych cudów i wioski, w których ludzie od wieków żyją w ten sam sposób; górskie wędrówki i wypoczynek na rajskich plażach; świątynie wszystkich religii i bezcenne zabytki! A do tego zróżnicowaną kuchnię – m.in. arabską, indyjską, chińską czy japońską! Wybierz coś dla siebie i znajdź polskie noclegi w Azji!

WYBIERZ SWÓJ KIERUNEK

GRUZJA

NEPAL


CO NOWEGO?

Zobacz polskie apartamenty, domki i inne obiekty prowadzone przez polskich Gospodarzy w egzotycznej Azji! Oto obiekty w różnych azjatyckich krajach, które ostatnio pojawiły się na naszej stronie.


ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE!

Jak wypożyczyć skuter w Bangkoku, a jak tuk tuka na Sri Lance? Gdzie pójść na masaż i jak ubrać się to świątyni? Która plaża jest najpiękniejsza i który park narodowy najlepiej odwiedzić, żeby zobaczyć dzikie zwierzęta. Jak zorganizować wycieczkę jeepami po pustyni? Gdzie wypożyczyć sprzęt narciarski i jaki szlak wybrać na górską wędrówkę? Jak zachować się na ulicy, a jak w pociągu? Większość krajów azjatyckich jest nam odległa kulturowo, warto wiec wiedzieć jak się zachować. Tu przyjdą Ci z pomocą nasi Gospodarze, którzy są już prawdziwie zadomowieni w swoich azjatyckich siedzibach! Koniecznie też zapytaj co zwiedzić i czego spróbować!

POLSKIE NOCLEGI W AZJI CZEKAJĄ NA CIEBIE!