NOCLEGI W CZARNOGÓRZE

Polskie apartamenty w sercu Bałkanów!

STRONA GŁÓWNA > EUROPA

NOCLEGI U POLAKÓW W CZARNOGÓRZE

Choć Czarnogóra to niewielkie państwo, przekonasz się, że kryje w sobie wiele bogactw. Położona jest na wybrzeżu Morza Adriatyckiego, gdzie klimat jest łagodny, a plaże zachęcają do beztroskiego wypoczynku. Jednym z najpopularniejszych ośrodków wypoczynkowych jest Budva nad morzem, która posiada przepiękną zabytkową starówkę. W głębi lądu dominuje górski krajobraz, a ośrodki narciarskie w Górach Dynarskich zapraszają na zimowe szaleństwo. Tych, którzy kochają zwiedzanie na pewno skuszą ruiny fortecy osmańskiej czy klasztor prawosławny w Podgoricy. Wielbicieli natury zaprasza Boka Kotorska nie bez powodu zwana „czarnogórskim fiordem” oraz malownicze Jezioro Szkoderskie. Zobaczysz tu typową dla obszarów śródziemnomorskich makię, gaje oliwne i piniowe, daktylowce oraz cedry. Szynki suszą się tu na słońcu i wietrze, a do posiłków nigdy nie zabraknie wina. Nasi Gospodarze pokażą Ci gdzie kupić najlepszy kozi ser i najpyszniejszy kajmak. Polskie noclegi w Czarnogórze to idealny pomysł na bałkańskie wakacje!

ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE!

Będąc w Czarnogórze koniecznie musisz wybrać się nad malownicze Jezioro Szkoderskie – jak zorganizować taką wycieczkę i czy warto wybrać się na rejs po jeziorze? Nasi Gospodarze zdradzą Ci wszystkie szczegóły! Jeśli spędzasz wakacje z rodziną, dzieci będą zachwycone raftingiem w Kanionie Rzeki Tary! Położone w górach klasztory przywodzą na myśl krajobrazy Austrii i Słowenii, podobnie jak świetnie przygotowane szlaki trekkingowe. Zapach czarnogórskiej kuchni będzie Cię kusił z każdego zakątka kraju – nasi Gospodarze podpowiedzą Ci, czego koniecznie powinieneś spróbować! Zapraszamy do malowniczej Czarnogóry!

POLSKIE NOCLEGI W MALOWNICZEJ CZARNOGÓRZE

Apartament Luka w Budvie

Apartament Luka w Budvie

Apartamentu Luka w najbardziej popularnej miejscowości Czarnogóry – malowniczej, nadmorskiej Budvie. Obiekt dla 8 osób. W odległości krótkiego spaceru od plaży i zabytkowej starówki!

POLSKIE NOCLEGI W CZARNOGÓRZE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

close

Zapisz się do newslettera!