fbpx

Kolejny kwartał za nami! Zobacz TOP10 noclegów na stronie!

with Brak komentarzy
Dziewięć miesięcy portalu Noclegi u Polaków

Kolejny kwartał już za nami! W turystyce dzieje się coraz więcej, również u nas w biurze. Nasze biuro, Matimpex Travel, na początku lutego zyskało nową stronę internetową, a i na portalu Noclegi u Polaków jest kilka nowości. Tradycyjnie mamy dla Was krótkie podsumowanie kolejnego kwartału oraz zestawienie TOP10 najchętniej oglądanych apartamentów.

MAPA NOCLEGÓW U POLAKÓW

Staramy się cały czas ulepszać nasz portal i dodawać nowe funkcjonalności. Na początku lutego na stronie pojawiła się zakładka z mapą, na której umiejscowiliśmy wszystkie noclegi, z którymi współpracujemy. Mapka jest cały czas aktualizowana i możecie na niej łatwo znaleźć nocleg w wybranym regionie. Mapę można też dodać do ulubionych w google i można się nią z łatwością podzielić.

NOCLEGI U POLAKÓW TOP10!

W ciągu ostatniego kwartału na naszej stronie pojawiło się trochę nowych obiektów, głównie we Francji, Włoszech i Grecji, ale też na Teneryfie i nad wybrzeżem Morza Czarnego. Doszedł też obiekt w Portugalii (super miejsce dla miłośników wakeboardingu!). Oto TOP10 najchętniej oglądanych noclegów – na stronie Noclegi u Polaków i na Pinterest.

MiejsceStronaPinterest
1.Domek w ChaniiIndustrial Apartments w Lizbonie
2.Pensjonat na MalediwachApartament Margaritta w Torrevieja
3.Vatican Apartment MeloriaDom Madera z Nami
4.Kreta z Sołtysową – Apartament w ChaniiIn Toscana Camere
5.Apartament Easy Spain BarcelonaPokoje i Apartamenty u Uli w Rzymie
6.Kreta z Sołtysową – Dom w PlatanosAngelo Apartments na Sycylii
7.Riviera Punta Cana Eco TravellersPensjonat na Malediwach
8.Villa Del PescatoreHola Lisbon Suites
9.In Toscana CamereApartament Luka w Budvie
10.Apartament Luka w BudvieAlgarve Apartament Nortada

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Nasza grupa na Facebooku idzie jak burza! Ciągle Was przybywa i już zaraz wybije nam 8 tysięcy. Oczywiście nie zatrzymujemy się i pracujemy cały czas nad powiększaniem naszej społeczności. Na grupie Gospodarze dzielą się zdjęciami, informują Was co się dzieje u nich na miejscu – warto tam być!

Nasza strona na Facebooku zebrała już prawie 2,5 tysiąca polubień 🙂 Nadchodzą również zmiany w portalu Facebook, więc jeśli chcecie być z nami na bieżąco i nie ominąć żadnego posta to koniecznie musicie obserwować nasz fanpage – pojawi się o tym osobny post. Zapraszamy też na Instagrama i Pinteresta! Nie zapomnijcie o zapisaniu się na Newsletter, wtedy na Waszą skrzynkę wpadną wszystkie aktualności i podsumowania, ale bez spamu oczywiście 🙂

close

Zapisz się do newslettera!

Dołącz do nas!JESTEŚ GOSPODARZEM?

Masz do wynajęcia pokój lub domek, a może przyjemny apartament lub pole campingowe? Zapewniasz Gościom choćby częściową obsługę w języku polskim? Dołącz do ekipy Noclegów u Polaków!
Zostaw nam swojego maila, a na pewno się odezwiemy!