NOCLEGI W EGIPCIE

Polskie apartamenty w krainie faraonów!

STRONA GŁÓWNA > ŚWIAT > AFRYKA

NOCLEGI U POLAKÓW W EGIPCIE

Egipt zajmuje północno-wschodnią część Afryki oraz Półwysep Synaj i jest jednym z najbardziej popularnych wakacyjnych kierunków na świecie! Znajdziesz tu magiczne pustynie, rozległe plaże nad Morzem Czerwonym, a także słynną deltę i dolinę Nilu. Kusi też ogromna ilość starożytnych zabytków, a Wielki Sfinks na ikonicznym tle piramid w Gizie i Świątynia Hatszepsut to tylko niektóre z nich. Do tego klimat idealny na wakacyjne podróże przez cały rok. Na północy rozpościera się wspaniałe Morze Śródziemne, a jedną z najważniejszych dróg wodnych świata jest Kanał Sueski. W stołecznym Kairze czekają na Ciebie bezcenne zbiory Muzeum Egipskiego ze słynną maską Tutenchamona, a beduińskie osady zapraszają na noce na pustyni. Nasi Gospodarze podpowiedzą Ci gdzie znaleźć oazę, a gdzie karawanę pełną wielbłądów. Polskie noclegi w Egipcie czekają na Ciebie przez cały rok!

POLSKIE NOCLEGI W GORĄCYM EGIPCIE

Apartament Tiba Paradise D40 w Hurghadzie

Apartament Tiba Paradise D40 w Hurghadzie

Zapraszamy na egipską riwierę Morza Czerwonego. Znajdziesz nas w Hurghadzie! Apartament Tiba Paradise jest doskonały dla 2 osób. Zapraszamy do krainy faraonów!

ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE!

Głównym ośrodkiem turystycznym jest Hurghada, natomiast najbardziej nowoczesnym kurortem wypoczynkowym jest Sharm el-Sheik. Egipt to raj dla plażowiczów oraz miłośników sportów wodnych – rozległe rafy koralowe Morza Czerwonego zapraszają na snorkeling i nurkowanie z butlą, a przybrzeżne wody – na naukę windsurfingu i kitesurfingu. Kochasz zwiedzać i interesuje Cię historia? Koniecznie wybierz się do Luksoru oraz do Kairu i Gizy, gdzie czeka na Ciebie jeden z cudów starożytnego świata – majestatyczna piramida Cheopsa! Chciałbyś spędzić noc pod rozgwieżdżonym niebem? Nasi Gospodarze pomogą Ci zorganizować wycieczki na pustynię i do największych atrakcji Egiptu!

POLSKIE NOCLEGI W EGIPCIE CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Zapisz się do newslettera!