Willa Maria Marchesana
Polskie pokoje na sycylijskim wybrzeżu!
WILLA MARIA MARCHESANA – WITAJ W NASZYM DOMU!
Zapraszamy do naszych pokoi w pięknej willi Maria Marchesana. Zaledwie kilka kroków dzieli nas od najbliższej plaży, możesz także wypoczywać na naszym basenie. Z przyjemnością pomożemy Ci w wynajęciu motorówki, czy skutera wodnego. Pokoje są w pełni wyposażone, do dyspozycji Gości jest wspólna kuchnia, zjesz u nas pyszne śniadanie. Spędź z nami wymarzone wczasy na Sycylii!
POKOJE I APARTAMENTY:
Willa Maria Marchesana jest do dyspozycji Gości cały rok. Oferujemy 4 pokoje 2-osobowe, z czego trzy wyposażone są w łózka dwuosobowe, szafkę oraz stoliki nocne, a w skład czwartego wchodzi rozkładane dwuosobowe łóżko z komodą oraz toaletką. Razem z pokojami na piętrze znajdują się dwie osobne łazienki (z wanną lub prysznicem) oraz 3 duże tarasy, z czego dwa z widokiem na ogród i morze, a trzeci z widokiem na góry. Na parterze znajduje się trzecia łazienka, kuchnia wraz ze spiżarnią oraz przestronna jadalnia z salonem. Dodatkowo dysponujemy osobną pralnią, do użytku Gości (chemia we własnym zakresie).
Na ogrodzie znajduje się basen o wymiarach 17x10m wraz z leżakami, stolikami i krzesłami. Oferujemy śniadanie w formie bufetu.
NIE TYLKO NOCLEG!
W opcjach dodatkowych jest możliwość wynajęcia 5-osobowego samochodu, wynajęcia łódki lub oprowadzenia po wyspie. Przez cały Państwa pobyt w domu znajduje się rezydent/właściciel, który jest do państwa dyspozycji. Jeśli nie mają Państwo planu zwiedzania wyspy z chęcią pomożemy, przedstawiając interesujące miejsca.
NASZA OKOLICA:
Willa Maria Marchesana znajduje się zaledwie kilka kroków od plaży Spiaggia di Marchesana, od następnej plaży Spiaggia di Tonnarelli dzieli nas ok. 2,5km.
Najbliższy port lotniczy – Lotnisko Reggio Calabria, znajduje się 72km od obiektu
Adres: Via Lungomare Marchesana 66, 98050 Terme Vigliatore
CO ZNAJDZIESZ W NASZEJ WILLI MARIA MARCHESANA?
Choć pewnie większość czasu spędzisz odkrywając uroki słonecznej Sycylii, to zawsze warto wiedzieć, co czeka na Ciebie na miejscu! Dysponujemy 4 prywatnymi pokojami, 3 łazienkami oraz kuchnią do wspólnego użytku wszystkich Gości. Oto co znajduje się na wyposażeniu pokoi i apartamentów w willi Maria Marchesana:
WYPOSAŻENIE TRZECH Z CZTERECH POKOI:
- łóżko dwuosobowe
- szafa
- stoliki nocne wraz z lampkami
- klimatyzacja
WYPOSAŻENIE CZWARTEGO POKOJU:
- rozkładane łóżko dwuosobowe
- komoda
- toaletka
- klimatyzacja
WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK:
- wanna lub prysznic
- toaleta
- bidet
Dodatkowo w willi znajduje się wspólny salon z jadalnią, trzy przestronne tarasy oraz ogród z basenem o wymiarach 17x10m. Gościom zapewniamy telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, bezpłatne Wi-Fi oraz ręczniki i pościele. Do dwóch pokoi możliwa jest dostawka łóżka.
Willa położona jest na plaży, cała posiadłość jest ogrodzona, monitorowana oraz wyposażona w alarm.
PŁATNOŚCI
Tu znajdziesz wszystkie informacje związane z cenami, płatnościami i warunkami rezerwacji. Jeśli coś jest dla Ciebie niejasne, napisz do nas!
- Płatności można robić przelewem na konto polskie lub włoskie, ewentualnie na miejscu gotówką.
- Koszt pobytu to 75€ od osoby na dobę.
- Minimalny czas pobytu w naszym obiekcie to 3 dni.
Jeśli masz pytania, napisz do nas, a podamy Ci cenę w interesującym Cię terminie oraz wszystkie szczegóły dotyczące rezerwacji!
KILKA WAŻNYCH SPRAW:
Mamy dla Ciebie jeszcze kilka informacji, które mogą być dla Ciebie istotne:
- Przyjmujemy Gości od 15:00, czas na wymeldowanie jest do 11:00.
- Cisza nocna obowiązuje od godziny 23:00.
- W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie pobytu lub szczególnych wymagań, prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy poniżej.
ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z WILLI MARIA MARCHESANA!
Podobno jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów, dlatego koniecznie zobacz galerię zdjęć z naszego apartamentu!
POZNAJMY SIĘ!
Cześć! Jestem Maja 🙂 Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wypełnij formularz, a na pewno odpowiem!
TWÓJ GOSPODARZ: MAJA
Gospodarzem jest Polka – Maja, która wraz z rodziną jest właścicielem posiadłości.
Maja będzie z Wami 24h na dobę, udzieli wszystkich informacji, w razie potrzeby pomoże z wynajęciem motorówki, skutera wodnego, zorganizuje wycieczkę itp.
Zapraszamy serdecznie na sycylijskie wakacje!
Mówimy po polsku, angielsku oraz włosku.
FORMULARZ KONTAKTOWY
Napisz do mnie i zapytaj o wolne terminy 🙂
Znajdziesz nasz również na booking.com oraz na airbnb
Jeśli znalazłeś ofertę na naszej stronie, ale kontaktujesz się z Gospodarzem w inny sposób, bardzo prosimy powołaj się na portal Noclegi u Polaków 🙂