NOCLEGI W RÓŻNYCH REGIONACH GRECJI

Znajdź swoje miejsce w antycznej Helladzie!

STRONA GŁÓWNA > EUROPA > GRECJA

NOCLEGI U POLAKÓW W GRECJI

Choć najwięcej polskich noclegów znajdziesz w okolicy Aten oraz na Krecie, to w całej Grecji czekają na Ciebie polscy Gospodarze. Popularna Riwiera Olimpijska zaprasza na wakacyjne pobyty, podobnie jak malowniczy Peloponez czy liczne wyspy rozrzucone po wodach otaczających grecki ląd. Znajdzie się również coś dla kochających zwiedzanie i chcących odnaleźć prawdziwą Grecję z dala od utartych szlaków. Niezależnie dokąd się wybierzesz, gwarantujemy, że zakochasz się w Grecji, w jej błękitno-białych krajobrazach i zapachu śródziemnomorskiej roślinności; w aksamitnym smaku greckiej oliwy i aromatycznych potrawach i w końcu – w jedynym w swoim rodzaju wakacyjnym klimacie. A noclegi u Polaków czekają na Ciebie w całej Grecji!

ZNAJDŹ POLSKI APARTAMENT W GRECJI!

Apartamenty Villa Fokea w Nea Fokea

Apartamenty Villa Fokea w Nea Fokea

Apartamenty Villa Fokea położone są na greckim półwyspie Chalkidiki, w miejscowości Nea Fokea, zaledwie 60 m od plaży! Apartamenty są dla max 6 osób. Zapraszamy na odpoczynek i kąpiele w morzu!

NIE TYLKO NOCLEG!

Co zwiedzić w okolicy? Gdzie znajduje się najlepsza restauracja w miasteczku i czego koniecznie trzeba spróbować? Czy lepiej wynająć samochód czy skuter? Jak zorganizować popularny „island hopping” w greckim wydaniu? Czy na Cykladach rzeczywiście słychać cykady? Jakie pamiątki warto przywieźć do domu? Tych i innych rzeczy dowiedzie się od naszych polskich Gospodarzy w różnych regionach Grecji!

POLSKIE NOCLEGI W RÓŻNYCH REGIONACH GRECJI CZEKAJĄ NA CIEBIE!