NOCLEGI W HISZPANII

Twoje wakacje w gorącej Hiszpanii!

STRONA GŁÓWNA > EUROPA

NOCLEGI U POLAKÓW W HISZPANII

Łagodny klimat, wysokiej klasy zabytki, ciekawa historia i otwartość mieszkańców sprawiają, że Hiszpania przyciąga turystów przez cały rok. Także nas – turystów z Polski, którzy obierają sobie Hiszpanię za cel swoich wakacyjnych podróży. Piękne plaże nad ciepłym, błękitnym morzem zapraszają amatorów wypoczynku. Wulkaniczne wyspy przyciągają piechurów i zapalonych rowerzystów. Miłośnicy kulinariów z pewnością odnajdą się w świecie tapas, paelli i wybornego wina z różnych regionów kraju. Z kolei na tych, którzy interesują się architekturą, czekają zabytkowe miasta Andaluzji, secesyjne dzieła Gaudiego i kosmiczne wprost kształty w Bilbao i Walencji. Krótko mówiąc: Hiszpania ma w sobie wszystko, co potrzebne, by spędzić idealne wakacje! Zobacz polskie noclegi w Hiszpanii i wybierz swoje miejsce na popołudniową sjestę!

POLSKIE NOCLEGI W RÓŻNYCH REGIONACH HISZPANII

COSTA BLANCA

BALEARY

WYSPY KANARYJSKIE

KATALONIA

ANDALUZJA

INNE REGIONY


CO NOWEGO?

Zobacz polskie noclegi prowadzone przez naszych Gospodarzy w gorącej Hiszpanii! Oto obiekty, które ostatnio pojawiły się na naszej stronie.


ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE!

Wybór miejsc na wakacje w Hiszpanii wydaje się być wprost nieskończony! W upalne letnie miesiące najprzyjemniej będzie w pobliżu Morza Śródziemnego lub na plażach nad Oceanem Atlantyckim. Wiosną i jesienią warto wybrać się na city break – w Madrycie możesz zobaczyć Króla wygłaszającego orędzie do narodu, a w Barcelonie oczaruje Cię Gaudi. Miasta Andaluzji z pewnością oczarują Cię klimatem! W Maladze hiszpański świat namaluje Ci sam Picasso, a przez La Manche przeprowadzi Cię Don Kichot. Na odważnych czeka Pampeluna i łapanie byka za rogi, zaś w Buñol – prawdziwe szaleństwo na pomidorowej Tomatinie. Przez Sewillę przejdą zakapturzeni pokutnicy, zaś w Granadzie zobaczysz procesję Corpus Christi. A to jeszcze nie wszystko! Czekają na Ciebie piękne Baleary z nigdy nie zasypiającą Ibizą i malowniczą Majorką oraz tajemniczy Kraj Basków. Jaka jest najlepsza baza wypadowa na wieczorną fiestę? Koniecznie zapytaj swojego Gospodarza!

Mały hiszpański słowniczek turystyczny

ZOBACZ TEŻ: Mały hiszpański słowniczek turystyczny

Choć nasi Gospodarze na pewno pomogą Wam z barierą językową, zawsze warto znać kilka zwrotów w lokalnym języku. Dlatego przygotowaliśmy dla Was mały hiszpański słowniczek turystyczny. Na początek warto wiedzieć jak się przywitać i pożegnać. Hiszpanie są bardzo otwarci i bardzo sympatycznie reagują na próby porozumienia się w ich języku. Co ciekawe zwrot „dzień dobry” brzmi różnie o różnych porach dnia. Na szczęście, jeśli się pogubicie, zawsze możecie powiedzieć „cześć” i nikt nie będzie miał Wam tego za złe. Oto kilka zwrotów grzecznościowych po hiszpańsku. >>>

POLSKIE NOCLEGI W HISZPANII CZEKAJĄ NA CIEBIE!