NOCLEGI W KATALONII

Polskie apartamenty w fascynującej Katalonii!

STRONA GŁÓWNA > EUROPA > HISZPANIA

NOCLEGI U POLAKÓW W KATALONII

Katalonia przyciąga turystów niczym magnes! Wyżyny, góry, dolina najdłuższej w Hiszpanii rzeki Ebro, a do tego dostęp do Morza Śródziemnego i piękne plaże – czy można wymarzyć sobie lepsze położenie? Barcelona wciągnie Cię do świata niezwykłej architektury, najpyszniejszego deseru crema catalana i najsłynniejszego klubu piłkarskiego FC Barcelona. Z kolei prowincja Girona to popularne nadmorskie kurorty na Costa Brava jak Lloret de Mar czy Tossa de Mar oraz przepiękna starówka w samej Gironie. Każdy miłośnik sztuki będzie chciał zobaczyć Figueres, czyli miejsce w którym tworzył Salvador Dali. Z kolei Tarragona to nie lada gratka dla fanów archeologii. Zobaczysz tu cenne zabytki okresu rzymskiego jak amfiteatr, forum i cyrk, gdzie urządzano wyścigi rydwanów. Całą Katalonię podziwiać można ze szczytu Montserrat, gdzie czeka na Ciebie Monasterio de Santa Maria – najświętsze miejsce Katalończyków. Uznana za cud figurka Madonny jest dziś prawdziwą patronką regionu. Do Katalonii należą również położone na Morzu Śródziemnym Baleary. A na dodatek przez cały rok czekają na Ciebie polskie noclegi w Barcelonie, na Balearach i całej Katalonii!

ZNAJDŹ POLSKI APARTAMENT W KATALONII!

Apartament Easy Spain w Barcelonie

Apartament Easy Spain w Barcelonie

Polski Apartament Easy Spain w Barcelonie zaprasza przez cały rok! Apartament idealny dla 2-8 osób. U nas nie będziesz się nudzić!

NIE TYLKO NOCLEG!

Katalonia to wspólnota autonomiczna Hiszpanii. W żadnym innym regionie kraju nie zobaczysz tylu złoto-czerwonych flag. Z dumą pokazują one nieustanne dążenie Katalończyków do potwierdzenia swojej tożsamości narodowej. O tym, co różni, a co łączy Katalończyków od pozostałych mieszkańców Hiszpanii z pewnością opowiedzą Ci nasi Gospodarze. Na pewno pomogą Ci również z językiem katalońskim i podpowiedzą, gdzie kupisz najlepsze w okolicy pinxtos, a gdzie wyśmienitą cavę. Kiedy najlepiej wybrać się na Montserrat, by podziwiać widoki? Jak ominąć kolejki w Sagrada Familia? Który aquapark wybrać na rodzinną wycieczkę? Dokąd wybrać się na degustację wina? Kiedy odbywa się największa fiesta w Barcelonie i jak dostać bilety na mecz na Camp Nou? Te i inne wątpliwości rozwieją nasi katalońscy Gospodarze!

POLSKIE NOCLEGI W BARCELONIE I CAŁEJ KATALONII CZEKAJĄ NA CIEBIE!