NOCLEGI NA KRECIE

Polskie apartamenty na śródziemnomorskiej wyspie!

STRONA GŁÓWNA > EUROPA > GRECJA

NOCLEGI U POLAKÓW NA KRECIE

Kreta to największa grecka wyspa. Skaliste wybrzeże otoczone wodami Morza Śródziemnego to idealny kadr na wakacyjne zdjęcie. Jasne i szerokie plaże zapewnią chwile przyjemnego wytchnienia w czasie upalnego, greckiego lata. Co ciekawe wyspa jest w ciągłym ruchu, dlatego niech nie zdziwi Cię widok dawnych portów ulokowanych na skałach lub dnie morskim. Do największych miast na wyspie należy Heraklion, czyli obecna stolica Krety oraz Chania, słynąca z weneckiej zabudowy. Na wyspie zobaczysz ruiny pałaców minojskich, pozostałości archeologiczne oraz fortyfikacje. Wielkie akwaria z rybami morskimi zauroczą niejednego miłośnika fauny śródziemnomorskiej. Na prawdziwych odkrywców będą czekały rozległe wąwozy i tajemnicze jaskinie. Zmysły rozbudzi grillowana feta, smażone kalmary i specjalnie dla Ciebie upieczony chleb dakos. Z pewnością przypomnisz sobie mitologię, z groźnym Minotaurem i legendarnym Minosem na jej czele. Polskie noclegi na Krecie to świetny pomysł na wielkie, greckie wakacje!

ZNAJDŹ POLSKI APARTAMENT NA SŁONECZNEJ KRECIE!

Maria’s Studios na Krecie

Maria’s Studios na Krecie

Zapraszamy do naszych apartamentów Maria’s Studios na południu Krety. Greckie tawerny i piaszczysta plaża na wyciągnięcie ręki. Obiekt jest czynny w sezonie. Studio jest idealne dla 2 osób, a apartament dla 4 osób.

NIE TYLKO NOCLEG!

Gdzie znajduje się różowa plaża, gdzie krystaliczna laguna, a gdzie najpiękniejszy wąwóz? Co zobaczyć w Pałacu w Knossos i z czego słynie plaża Wai? Dokąd pójść na imprezę, a dokąd na rodzinny spacer? Które z kreteńskich miast jest najpiękniejsze? Dowiesz się, gdzie spróbować moussaki, a gdzie ouzo oraz czy każdy Grek tańczy Zorbę i hoduje oliwki. Nasi Gospodarze podpowiedzą Ci też, gdzie najlepiej wypożyczyć skuter i pomogą opracować plan zwiedzania tej niezwykłej wyspy! A do tego na pewno powiedzą (a właściwie pokażą), czym jest greckie siga-siga! Z nimi poczujesz się jak prawdziwy Grek!

POLSKIE NOCLEGI NA KRECIE CZEKAJĄ NA CIEBIE!