KRÓTKI REGULAMIN

korzystania z naszego portalu

DROGI GOŚCIU!

Miło nam, że znalazłeś się u nas na stronie! Chcemy, aby wszyscy czuli się tu dobrze, więc mamy dla Ciebie kilka zasad i porad, które pomogą Ci poruszać się po portalu. Oto krótki regulamin korzystania ze strony Noclegi u Polaków. Prosimy poświęć chwileczkę, aby się z nimi zapoznać! Obiecujemy, że zajmie Ci to mniej więcej tyle czasu, co wypicie filiżanki kawy 🙂

NETYKIETA 

Po pierwsze poprosimy Cię o przestrzeganie niepisanych zasad netykiety, czyli internetowego savoir vivre. Podczas kontaktu z Gospodarzem pamiętaj, żeby zapytać o wszystkie ważne dla Ciebie rzeczy. Jeśli musisz poczekać chwilkę na odpowiedź, poprosimy o cierpliwość. 

Jeśli jesteś Gościem, zapraszamy Cię serdecznie również do grupy na Facebooku, gdzie możesz zapytać na forum o dostępność różnych obiektów noclegowych w interesującym Cię miejscu. Na grupie poprosimy Cię dodatkowo o nieumieszczanie reklam.  

TY, MY I GOSPODARZ

Nasza strona ma charakter informacyjny, co oznacza, że prezentujemy tutaj obiekty naszych Gospodarzy, ale nie bierzemy udziału w procesie rezerwacji. To z nim ustalasz wszystkie zasady, ostateczną cenę itp. i to z nim podpisujesz umowę. Każdy obiekt ma swoje warunki – zapoznaj się z nimi, to ważne!

Jeśli jednak wypełnisz formularz kontaktowy na stronie z wybranym obiektem, informacja o zapytaniu trafi również do nas. Dzięki temu, będziemy mogli monitorować, czy Gospodarz wysłał Ci odpowiedź. Sprawdź też naszą Politykę Prywatności, aby wiedzieć, co dzieje się z Twoimi danymi osobowymi. 

REZERWACJA KROK PO KROKU

Jak zatem wygląda rezerwacja u Gospodarza? Bardzo prosto! A jeśli potrzebujesz jeszcze czegoś (np. przelotów, transferu, itp.), skontaktuj się z nami!

1

Wypełnij formularz kontaktowy i napisz Gospodarzowi, jaki termin wybrałeś i zapytaj, o wszystko co Cię interesuje.

2

Poczekaj na odpowiedź od Gospodarza z potwierdzeniem dostępności i ceny obiektu. Nasi Gospodarze starają się odpowiadać jak najszybciej, a my będziemy monitorować Waszą korespondencję. 

3

Jeśli obiekt jest wolny i zdecydujesz się na rezerwację, Gospodarz poprosi Cię o akceptację zasad oraz o wpłatę zgodnie z podanymi warunkami.

4

Rezerwacja dokonana! Możesz jechać na wakacje i cieszyć się zasłużonym urlopem!

NA WAKACJACH

Jeśli jedziesz do kraju, który kulturowo różni się od naszego, uszanuj panujące na miejscu obyczaje. Nawet jeśli ich nie znasz, nie przejmuj się – nasi Gospodarze powiedzą Ci co i jak! Dzięki nim będziesz wiedział, co trzeba, a co wypada, a czego nie powinieneś robić i spędzisz prawdziwie beztroski urlop!