NOCLEGI NA MADERZE

Twoje miejsce na Oceanie Atlantyckim!

STRONA GŁÓWNA > EUROPA > PORTUGALIA

NOCLEGI U POLAKÓW NA MADERZE

Portugalską wyspę Madera znajdziecie na Oceanie Atlantyckim, niedaleko hiszpańskich Wysp Kanaryjskich, u wybrzeży Afryki. Głównym miastem wyspy jest Funchal, w którym znajduje się również międzynarodowy port lotniczy. Madera zaprasza turystów przez cały rok, a mieszkańcy z dumą ogłaszają, że panuje tu klimat „wiecznej wiosny” – przyjemna temperatura i spokojna pogoda będzie towarzyszyć Ci praktycznie w każdym miesiącu. Górzystą wyspę porastają bujne lasy wawrzynowe, a wiele egzotycznych kwiatów sprawia, że wyspa to jeden wielki prawdziwie rajski ogród! Właśnie bujnej przyrodzie Madera zawdzięcza swój przydomek „Zielonego Ogrodu Atlantyku”. Przy odrobinie szczęścia może spotkacie tu najsłynniejszego piłkarza portugalskiej reprezentacji, Cristiano Ronaldo 😉 Polskie noclegi na Maderze zapraszają na niezapomniany wypoczynek!

ZNAJDŹ POLSKI APARTAMENT NA MADERZE!


NIE TYLKO NOCLEG!

Madera nie przestanie Cię zaskakiwać ilością różnorodnych krajobrazów. Znajdziesz tutaj dziewiczy las wawrzynowy, majestatyczne klify i liczne wodospady. Co odważniejsi może wybiorą się na zjazd wiklinowymi saniami ze wzgórza Monte. Jak tam dotrzeć? Zapytaj swojego Gospodarza! Przy okazji dowiesz się również, jak trafić do najlepszych winnic na wyspie. Nasi Gospodarze podpowiedzą Ci także, gdzie zjeść najsmaczniejszy i jedyny w swoim rodzaju filet z czarnego pałasza podany z bananem i egzotyczne owoce morza. Będąc na Maderze nie można też zrezygnować z wyprawy łodzią na obserwację delfinów żyjących u wybrzeży wyspy! Polskie noclegi na Maderze kuszą przez cały rok! 

Festiwal kwiatów na Maderze

ZOBACZ TEŻ: Festiwal kwiatów na Maderze

Mimo, że na Maderze odbywa się wiele ciekawych wydarzeń, to właśnie Festiwal Kwiatów dzierży miano najważniejszego w całym roku. Odbywa się na przełomie kwietnia i maja, kiedy przyroda jest w pełnym rozkwicie. Co najistotniejsze, nie trzeba być florystą z prawdziwego zdarzenia, aby dać się oczarować kolorowym kwiatom. Ponadto o bajkową scenerię dla kwiatów dbają wiecznie zielone wzgórza, urzekające wodospady, skryte przełęcze i ogromne klify. W końcu Madera nazywana jest „Wyspą Wiecznej Wiosny”! >>>

POLSKIE NOCLEGI NA MADERZE CZEKAJĄ NA CIEBIE!