fbpx

Nowości z maja

with Brak komentarzy
Nowości w maju 2022 - nocleg na Korfu, domek na Węgrzech

Maj to w Matimpex Travel zawsze gorący okres, ale nie zapomnieliśmy też o ofercie noclegowej. W zeszłym miesiącu na stronie pojawiło się kilka nowości – nocleg na Korfu i na Węgrzech (czyli dwie zupełnie nowe destynacje) oraz kolejne dwa obiekty w słonecznej Italii!

  • Apartamenty przy winnicy w Bogasc to nasza pierwsza propozycja na Węgrzech. Fantastycznie położone w okolicy Egeru, 5- i 10-osobowe domki to idealna propozycja na wakacje z rodziną lub w grupie przyjaciół! Czekają tu na Was kąpieliska termalne i świetnie zaopatrzone węgierskie piwniczki! W organizacji pobytu i wycieczek po okolicy pomoże Wam Alicja!
  • Camping Village Mare Pineta to kolejny z campingów, którymi opiekuje się Karolina, tym razem w okolicy włoskiego Triestu. Jak zwykle czekają tu domki typu mobile home, piękna plaża i cała mnogość wakacyjnych atrakcji!
  • Agriturismo Lucertola to różnej wielkości apartamenty położone w sercu Toskanii. Wysoki standard zakwaterowania, rustykalny styl i fantastyczne widoki przypominające filmowe kadry to tylko kilka powodów, aby odpocząć w tym miejscu. Na miejscu zaopiekują się Wami Iwona i Tomasz, którzy pomogą w organizacji wycieczek rowerowych, wine-tourów i szeregu innych atrakcji. Oczywiście możecie też po prostu odpocząć i napawać się atmosferą miejsca!
  • Przytulny hotelik Villa Valia na Korfu to pierwszy nasz nocleg na tej greckiej wyspie. Od pięknej plaży w malowniczym Acharavi dzieli go tylko 300 metrów! Czekają tu na Was różnej wielkości pokoje, bar nad basenem i Aneta, która doradzi dokąd wybrać się na wycieczkę!

NOWE OBIEKTY NA NASZEJ STRONIE:

Sprawdźcie koniecznie nasze nowości 🙂

close

Zapisz się do newslettera!