NOCLEGI W NORWEGII

Polskie apartamenty w krainie fiordów!

STRONA GŁÓWNA > EUROPA

NOCLEGI U POLAKÓW W NORWEGII

Długa i wąska Norwegia pełna jest niesamowitych krajobrazów. To ojczyzna walecznych Wikingów i jeden z najpiękniejszych krajów Europy. Lato jest tu łagodne, a zima (dzięki ciepłemu Prądowi Zatokowemu) wcale nie tak sroga. Turystów przyciągają tu białe noce, podczas których słońce zachodzi jedynie na kilkadziesiąt minut i nigdy nie robi się ciemno. Jesienią i zimą zjawiają się tu poszukiwacze zorzy polarnej i choć można ją zobaczyć również o innych porach roku, to właśnie wtedy jest najpiękniej widoczna. Miłośników oraz zapalonych wędkarzy przyrody zachwycą fiordy i głębokie jeziora, zaś amatorów architektury i skandynawskiego designu – okolice Oslo, Stavanger i Bergen. Również norweskie parki narodowe nie mają sobie równych! A polskie noclegi czekają na Ciebie w różnych częściach Norwegii!

POLSKIE NOCLEGI W PRZEPIĘKNEJ NORWEGII

Visit Sirdal – Domek niedaleko Kjerag

Visit Sirdal – Domek niedaleko Kjerag

Przytulny i doskonale wyposażony domek Visit Sirdal w miasteczku Sinnes, zaledwie 40 km od słynnej skały Kjerag. Domek pomieści 10 osób.
Visit Sirdal – Sirdal Resort

Visit Sirdal – Sirdal Resort

Położony tuż koło Sirdal Skisenter, Sirdal Resort zaprasza przez cały rok. W zimie na białe szaleństwo, zaś latem na wszelkie formy aktywnego wypoczynku lub relaks w otoczeniu pięknej norweskiej przyrody! Obiekt dla 10 osób.
Visit Sirdal – Domek w Sinnes

Visit Sirdal – Domek w Sinnes

Domek w Norwegii w Sinnes w przepięknym regionie Sirdal zaprasza do odkrywania dzikiej natury i malowniczych krajobrazów! Domek jest idealny dla 8 osób!
Dada Apartment w Hjelmeland

Dada Apartment w Hjelmeland

Dada Apartment w norweskim Hjelmeland to świetna baza wypadowa do zwiedzania środkowej części kraju. Obiekt pomieści 6 osób. Zapraszamy Cię serdecznie przez cały rok!

ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE!

W Norwegii czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji! Bergen – stolica fiordów zaprasza wszystkich spragnionych majestatycznych widoków. Chcesz wybrać się na połów? Nie ma problemu – norweskie wody czekają na Ciebie, a Twój Gospodarz na pewno pomoże Ci zorganizować wyprawę na ryby! Okolice Voss to raj dla miłośników sportów i aktywnego wypoczynku. Północna Norwegia zaprasza wszystkich, którzy pragną zboczyć z utartych szlaków, zaś środkowa część kraju – piechurów i rowerzystów, którzy chcą również najbardziej znane atrakcje w okolicy, m.in. skałę zwaną Językiem Trolla. Z kolei w Oslo poznasz norweski styl życia, kierując się wskazówkami od naszych Gospodarzy. Polskie noclegi w Norwegii czekają na Ciebie przez cały rok!

POLSKIE NOCLEGI W NORWEGII CZEKAJĄ NA CIEBIE!

close

Zapisz się do newslettera!