fbpx

Podsumowanie roku 2021! Zobacz TOP10 noclegów na stronie!

with Brak komentarzy

Jesteśmy już w świątecznym nastroju i z radością wspominamy rok 2021 na Noclegach u Polaków. Tuż przed Świętami mamy dla Was małe podsumowanie – zobaczcie co doszło, co się zmieniło, jakie było najchętniej oglądane TOP10 apartamentów na portalu Noclegi u Polaków! Przyjmijcie też nasze najszczersze życzenia świąteczne 🙂

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Kochani, zacznijmy od życzeń! Życzymy Wam, abyście nadchodzące święta Bożego Narodzenia spędzili tak, jak lubicie najbardziej, żeby nie zabrakło prawdziwie świątecznej atmosfery, a przy wigilijnym stole stworzyły się nowe, piękne wspomnienia! Wesołych Świąt!

Ponieważ 2021 rok był nadal czasem dużej niepewności, życzymy Wam, aby w Nowym Roku wszystko jak najszybciej wróciło do normalności. Życzymy Wam również dużo zdrowia, spokoju i radości!

WSPÓŁPRACA Z OMIO I SIGNAL IDUNA

Rozpoczęliśmy owocną współpracę z platformą Omio. Jest to szeroka oferta połączeń lotniczych, kolejowych i autokarowych w Europie, USA i Kanadzie. Omio zrzesza ponad 1000 dostawców usług transportowych, a dzięki wygodnej wyszukiwarce można znaleźć oferty w jednym miejscu. Dodatkowo od czasu do czasu będziemy otrzymywać kody zniżkowe o których będziemy informować na naszej grupie na Facebooku.

Jako Matimpex Travel od niemal 20 lat współpracujemy z towarzystwem ubezpieczeniowym Signal Iduna Polska, a Uczestnicy naszych wycieczek zorganizowanych objęci są kompleksową ochroną ubezpieczeniową. Signal Iduna specjalizuje się m.in. w ubezpieczeniach turystycznych. To oni są również gwarantem naszego biura. I choć na rynku funkcjonuje wiele firm ubezpieczeniowych, na podstawie wieloletnich doświadczeń, polecamy Wam właśnie polisę z Signal Iduna. Wynajmując apartament warto pomyśleć samemu o odpowiedniej polisie. Oto możliwość wykupienia indywidualnego ubezpieczenia z Signal Iduna! Warto też wiedzieć, że wszystkie warianty ubezpieczeń Signal Iduna zawierają ochronę w przypadku zachorowania na COVID-19.

BEZGRANIC TRAVEL

W tym roku, wraz z BezGranic Travel, przygotowaliśmy wyjazdy zgodne z filozofią slow travel. Uważna turystyka to nie tylko modne hasło, ale też sposób na świadome podróżowanie. Zobaczcie warsztaty mindfulness na malowniczej Sardynii oraz rowerowe wakacje w pięknej Apulii.  Znajdziecie również wyjazdy Adventure z pilotem oraz pakiety indywidualne bez pilota. Przygotowaliśmy wyprawę do Peru, pakiet surfingowy na Sri Lance, trekking na Sardynii i wiele innych wyjazdów!

NOCLEGI U POLAKÓW TOP10!

W ciągu ostatniego roku na naszej stronie pojawiło się sporo nowych obiektów, głównie w Hiszpanii i we Włoszech, ale też w Albanii, Bułgarii i na Malcie (super miejsca blisko plaży). Doszły też obiekty na egzotycznej Kubie i Dominikanie! Możemy pochwalić się wynikiem ponad 100 noclegów na naszym portalu. W 2021 roku znacząco rozwinęliśmy naszą grupę na Facebooku. Ponad 13 tys. osób poszukujących Noclegów u Polaków motywuje nas do jeszcze większej pracy!

Oto TOP10 najchętniej oglądanych noclegów – na stronie Noclegi u Polaków.

A TYMCZASEM W MATIMPEX TRAVEL…

Musimy też trochę pochwalić tym, co w ostatnim kwartale działo się w naszym biurze Matimpex Travel.

  • Nasz podróżniczy blog CityLove wzbogacił się o nowe wspomnienia 🙂 Również nasi piloci podzielili się na blogu swoimi zagranicznymi historiami. Zapraszamy Was tu po opowieści z naszych wyjazdów, po anegdotki naszych Gości oraz po różne turystyczne historie i inspiracje! W styczniu koniecznie też zajrzyjcie na bloga i ściągnijcie nasz kalendarz na pulpit!
  • W grudniu pojawiła się też już oferta na LATO 2022! Do oferty wrócił też dawno wyczekiwany Sztokholm. Zatem jeśli tęsknicie za choćby krótkim city breakiem, koniecznie zajrzyjcie na stronę!
  • Mimo zmieniających się obostrzeń nasz Dział Grupowy nie próżnował – zobaczcie najnowsze oferty wycieczek firmowych, integracyjnych, pielgrzymek itp., a także ofertę pakietów turystycznych szytych na miarę.
close

Zapisz się do newslettera!