Dla Gospodarza

Krótki poradnik dla naszych Gospodarzy

Noclegi u Polaków » Dla Gospodarza

Drogi Gospodarzu!

Miło nam, że znalazłeś się u nas na stronie! Mamy dla Ciebie kilka porad dotyczących promocji i pozycjonowania Twojego obiektu. To naprawdę proste! Koniecznie dołącz do naszej grupy na Facebooku. Grupa liczy ponad kilka tysięcy osób, a Klienci często szukają tam noclegów, pytają o wolne terminy i cenniki! Obserwuj też nasze profile na Facebooku i Istagramie – tam również będziemy wrzucać zdjęcia Twojego obiektu.

Grupa na Facebooku

  • Udostępniając swój obiekt, dodaj link do swojego obiektu na naszej stronie. Dzięki temu pomagasz swojemu obiektowi zwiększyć zasięgi. Nasi administratorzy czuwają nad grupą i zawsze pod zapytaniami wrzucają linki do Waszych obiektów, ale Ty również możesz to robić. Zatem pamiętaj o linku z naszej stronki!
  • Reklamuj się na grupie, ale nie spamuj. Staraj się reklamować max 2-3 razy w tygodniu, a wtedy Twój obiekt nie znudzi się przyszłym Klientom. Będzie też docierał do większej ilości osób, dzięki działaniu algorytmu Facebooka.
  • Jeśli chcesz mieć grafikę z naszym logo, daj znać, a stworzymy ją dla Ciebie.

Facebook i Instagram

  • Jeśli dopiero do nas dołączyłeś, to w kolejnym tygodniu post z Twoim obiektem pojawi się na naszym Facebooku i będzie reklamowany. Będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnisz go na swoim fanpage’u – niech wszyscy wiedzą, że dołączyłeś do grona naszych Gospodarzy! Również dzięki udostępnianiu algorytm Facebooka pokaże Twój obiekt większej ilości osób.
  • Jeśli jesteś już z nami dłużej, nie martw się – Twój obiekt na pewno pojawi się na naszym Facebooku niejednokrotnie, ponieważ regularnie wrzucamy wszelkiego rodzaju przypominajki. Pracujemy także nad postami i wpisami promującymi całe bloki kierunkowe – to także reklama dla Twojego obiektu. Staramy się poświęcać naszych Gospodarzom równą ilość „czasu antenowego”, ale jeśli masz wrażenie, że przeoczyliśmy twój obiekt – daj znać, a wpiszemy Cię w grafik!

Zapytania Klientów

Potencjalni Klienci będą wysłać do Ciebie wiadomości. BARDZO prosimy, żeby przy pierwszej odpowiedzi przysłać nam ją w kopii. Dzięki temu wiemy, że odpowiedź dotarła i nie musimy się o nic martwić. Jeśli nie wyślesz do nas odpowiedzi, będziemy się z Tobą kontaktować, czy na pewno otrzymałeś zapytanie.

Jeśli chcesz podać bezpośredni kontakt do siebie na naszej stronie, aby uniknąć dużej ilości formularzy, daj nam znać!

Daj się poznać!

Na naszej stronie mamy zakładkę, w której możesz się przedstawić. Artykuły z cyklu „Nasi Gospodarze” zwiększają zasięg Twojego obiektu i Klienci często je czytają. Ważne jest by dać się poznać! Jesteśmy pewni, że każdy chętnie przeczyta o Tobie i pozna Twoją historię. Opisz jak to się stało, że prowadzisz swój obiekt, że jesteś właśnie tu. Jeśli potrzebujesz pomocy daj nam znać, przygotujemy pytania, na które możesz odpowiedzieć.
Do tego przyślij nam fotki, a my zmontujemy to tak, że z chęcią podzielisz się tym na swoich stronach. Pamiętaj, że nie musi być to długi tekst, pisz jak czujesz – to jest najważniejsze!