NOCLEGI W PORTUGALII

Najlepsze wakacje na krańcu Europy!

STRONA GŁÓWNA > EUROPA

NOCLEGI U POLAKÓW W PORTUGALII

Portugalia to najdalej wysunięte na zachód państwo Europy. Od lat wody Oceanu Atlantyckiego przyciągają w te rejony prawdziwych podróżników, pragnących postawić stopę “na końcu świata”. Część kontynentalna Portugalii to prawdziwy wachlarz krajobrazów – jak w kalejdoskopie zmieniają się tereny górzyste, wyżynne, nizinne, klify, wydmy i laguny. Na skrytych plażach południa, w przepięknym regionie Algarve, można opalać się przez cały rok! Z kolei Lizbona, tonąca w dźwiękach fado i romantycznej historii wielkiej morskiej potęgi, jest najbardziej nieprzewidywalna i zaskakująca. Również portugalskie wyspy na Oceanie Atlantyckim, takie jak Madera czy Azory, są dziś na wyciągnięcie ręki, dzięki tanim liniom lotniczym. Znajdź polskie noclegi w Portugalii i ciesz się najlepszymi wakacjami na Półwyspie Iberyjskim!

POLSKIE NOCLEGI W RÓŻNYCH REGIONACH PORTUGALII

ALGARVE

INNE REGIONY


CO NOWEGO?

Zobacz polskie noclegi prowadzone przez naszych Gospodarzy w pięknej Portugalii! Oto obiekty, które ostatnio pojawiły się na naszej stronie.


ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE!

W maju i czerwcu Portugalia rozpala się do czerwoności, a ten stan utrzymuje się aż do września. Oceaniczne plaże zapraszają surferów, winnice zapraszają na degustacje i wieczory pełne rozmów i śmiechu. Zapytaj swojego Gospodarza gdzie zjeść suszonego dorsza bacalhau i przepyszne ciastka pasteis de nata. Właśnie tutaj warto wypożyczyć samochód i zwiedzić miasteczka środkowej Portugalii – każde inne i każde z unikatowym klimatem. Jeśli chcesz zobaczyć delfiny w ich naturalnym środowisku, wybierz się na Maderę. To właśnie w Portugalii na słynnej liście UNESCO, znalazły się nie tylko zabytki architektoniczne, ale również… regiony, w których tradycyjnie uprawia się winorośl. Słynne porto będzie idealną pamiątką z podróży. Co jeszcze warto przywieźć? Nasi Gospodarze na pewno podpowiedzą Ci, co jest charakterystyczne dla ich regionu!

POLSKIE NOCLEGI W PORTUGALII CZEKAJĄ NA CIEBIE!