JAK TO DZIAŁA?

Rezerwacja krok po kroku

ZNAJDŹ SWÓJ NOCLEG U POLSKIEGO GOSPODARZA!

Chcesz wyjechać zagranicę, ale zdecydowanie lepiej się czujesz, gdy obsługa posługuje się Twoim językiem? Jesteś pewien, że polska gościnność nie ma sobie równych? Interesują Cię polskie apartamenty i pokoje poza granicami naszego kraju? Lubisz wakacyjne miejsca prowadzone przez naszych rodaków lub przez ludzi, którzy dobrze mówią po polsku? A może chcesz spędzić beztroskie wakacje u kogoś, kto doradzi Ci, co warto zobaczyć w okolicy?

W takim razie dobrze trafiłeś! Na naszej stronie znajdziesz różnego rodzaju obiekty noclegowe prowadzone przez Polaków i osoby polskojęzyczne. Są tu nowoczesne apartamenty w dużych miastach oraz wygodne pokoje nad brzegiem morza, tuż przy słonecznej plaży. Piękne całoroczne wille zagubione wśród malowniczych wzgórz oraz górskie chatki z kominkiem i widokiem, który zapamiętasz do końca życia! Dodatkowo nasi przesympatyczni Gospodarze mówią po polsku i z przyjemnością goszczą turystów z naszego kraju. Gwarantujemy, że mają dla Ciebie mnóstwo bezcennych wskazówek dotyczących zwiedzania okolicy oraz informacji o lokalnej kulturze i kuchni. Na pewno opowiedzą Ci też sporo ciekawych i niezwykle zabawnych anegdotek z życia na obczyźnie! To wszystko sprawi, że Twoje wakacje na pewno będą niezapomniane!

REZERWACJA KROK PO KROKU

Zobacz jak łatwo możesz zarezerwować polskie apartamenty na całym w świecie! Cały proces rezerwacji można zamknąć w 4 prostych krokach.

Polskie apartamenty - Rezerwacja krok po kroku

KROK 1: WYSZUKAJ SWOJE MIEJSCE!

To chyba najtrudniejsza część! Wcale nie żartujemy! Po pierwsze musisz zdecydować dokąd chcesz pojechać. Po drugie trzeba wybrać właśnie to wymarzone miejsce wśród wielu naprawdę fajnych ofert na naszej stronie. Wiemy jednak, że warto chwilę poszukać.

Wybrane? Jedziemy dalej!

Polskie apartamenty - KROK 2 - Napisz do Gospodarza

KROK 2: NAPISZ DO GOSPODARZA!

Wypełnij formularz na stronie z wybranym obiektem. Napisz kiedy i na jak długo chciałbyś przyjechać. Daj znać w ile osób planujecie podróż, czy w grupie będą dzieci, czy chcecie zabrać zwierzęta. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, pytaj śmiało!

Wysłane? Zapraszamy do następnego kroku!

Noclegi u Polaków - Rezerwacja krok po kroku

KROK 3: USTAL SZCZEGÓŁY!

Teraz wystarczy już tylko ustalić szczegóły. Gospodarz potwierdzi Ci dostępność i ostateczną cenę, a także wyśle Ci warunki rezerwacji. Wystarczy, że zrobisz wszystko według instrukcji i Twoje wakacje zostaną zarezerwowane!

Rezerwacja potwierdzona? Jedziemy!

Beztroskie wakacje w grupie przyjaciół

KROK 4: WYMARZONE WAKACJE!

Skoro wszystko już załatwione wystarczy się spakować i w drogę! Na miejscu będzie czekać na Ciebie nasz Gospodarz, zgodnie ze wszystkimi ustaleniami. A jeśli możemy Ci pomóc z czymś jeszcze, daj nam znać!

A tymczasem życzymy udanych wakacji!

Gotowi na wakacje? Zapraszamy na stronę główną!