NOCLEGI W TOSKANII

Znajdź wakacyjny dom w malowniczej Toskanii!

STRONA GŁÓWNA > EUROPA > WŁOCHY

NOCLEGI U POLAKÓW W TOSKANII

Malownicza Toskania kusi najpiękniejszymi widokami w całej Italii, a żaden z włoskich regionów nie doczekał się aż tylu ekranizacji filmowych! Morska bryza wędruje przez zatoki i klify Morza Tyrreńskiego, zaś w głębi regionu, wśród łagodnie pofalowanych wzgórz usadowiły się kamienne domy i małe miasteczka. Wzdłuż krętych dróg rosną spiczaste cyprysy, a pola pokryte są gajami oliwnymi. To właśnie woń oliwek poczujesz na rozgrzanych południowym słońcem stokach, a towarzyszyć jej będzie zapach dojrzewających pomidorów, bazylii i wykwintnych trufli. Picie porannego espresso urośnie tu do rangi rytuału, podobnie jak wieczory przy winie. Kusić Cię będą również trzy duże miasta: Florencja, Siena i Piza, które od wieków rywalizują o palmę pierwszeństwa wśród najpiękniejszych miast Toskanii. Warto odwiedzić mniejsze miasteczka o bogatej historii, takie jak Arezzo, Lukka i Grosetto oraz najpiękniejszy skrawek włoskiego wybrzeża! Daj się uwieść urokowi Toskanii i znajdź polskie noclegi idealne dla Ciebie.

ZNAJDŹ POLSKI APARTAMENT W MALOWNICZEJ TOSKANII!

Apartament La Grande Finestra w Toskanii

Apartament La Grande Finestra w Toskanii

Zapraszamy do przestronnego apartamentu La Grande Finestra w Toskanii. Z ogrodem i widokiem na wspaniałą dolinę Val di Chiana. Obiekt pomieści 4 osoby. Zapraszamy!
Apartament Il Cuore di Chiusi w Toskanii

Apartament Il Cuore di Chiusi w Toskanii

Zapraszamy do eleganckiego apartamentu Il Cuore di Chiusi w Toskanii. Doświadczaj wspaniałej architektury, włoskiej kuchni i gościnności mieszkańców Chiusi! Obiekt pomieści 6 osób. Zapraszamy!
Villa Donatelli w Toskanii

Villa Donatelli w Toskanii

Zapraszamy do Villi Donatelli w Chiusi. Widoki z panoramicznego tarasu na toskańskie wzgórza zapierają dech w piersi. To świetna baza wypadowa do zwiedzania Toskanii i pobliskiej Umbrii. Willa pomieści 8 osób.
Rezydencja San Martino 29 w Sienie

Rezydencja San Martino 29 w Sienie

Zapraszamy do naszej rezydencji w historycznym centrum Sieny niedaleko Piazza del Campo! Wnętrze ozdobione jest oryginalnymi freskami. Pokoje są idealne dla 2-3 osób. Idealne na city-break!
Apartamenty Sarna Residence w Toskanii

Apartamenty Sarna Residence w Toskanii

Zapraszamy do naszych apartamentów Sarna Residence w malowniczej Toskanii. Znajdujemy się w słynnej dolinie Val d’Orcia rozciągającej się na południe od Sieny. Do dyspozycji Gości jest 8 apartamentów. Jesteśmy w sercu malowniczej Toskanii!
Apartamenty Villaggio Le Querce w Toskanii

Apartamenty Villaggio Le Querce w Toskanii

Zapraszamy do kompleksu Villaggio Le Querce w Toskanii, składającego się z 25 wygodnych apartamentów. Idealne dla 4-8 osób. Zapraszamy do naszego rozległego ogrodu, gdzie rosną wiekowe dęby!
In Toscana Camere w Monticchiello

In Toscana Camere w Monticchiello

Zapraszamy do naszego wakacyjnego domu In Toscana Camere. Znajdziesz nas w centrum przepięknego średniowiecznego miasteczka Monticchiello. Dom pomieści 8 osób. Zapraszamy do malowniczejToskanii!
Casa Rosmarino w Toskanii

Casa Rosmarino w Toskanii

Odpocznij w naszej willi Casa Rosmarino w malowniczej miejscowości Santa Fiora. Znajdziesz nas w centrum czarującej Toskanii. Obiekt jest dla 8 osób. Kamienny dom w otoczeniu kwiatów zaprasza na iście filmowe wakacje!

NIE TYLKO NOCLEG!

Toskania to idealne miejsce na spokojny wypoczynek – wille zagubione wśród wzgórz to raj dla wszystkich, którzy najlepiej relaksują się w otoczeniu przyrody! Jeśli Twój konik to turystyka kulinarna, wybierz się do Toskanii! Jedzenie nigdzie nie pachnie tak jak tutaj i z pewnością uda Ci się zwiedzić choćby jedną winnicę. Oczywiście taką wizytę warto połączyć z degustacją. Jesienią kuszą liczne imprezy: winobrania, polowanie na trufle, targi lokalnych produktów czy zbiory oliwek. Lato to czas na leniwy wypoczynek, choć liczne trasy rowerowe i łatwe piesze szlaki przyciągają tu miłośników aktywnego wypoczynku. Życie tu płynie w zwolnionym tempie – tempie idealnym na Twoje wakacje! Z pewnością nasi Gospodarze doradzą Ci jak spędzić ten wakacyjny czas!

Jesień w Toskanii

ZOBACZ TEŻ: Jesień w Toskanii. Trufle oliwki i termy

W tym roku upały przyśpieszyły nieco zbiory wina w Toskanii, lecz jesień to nadal świetna pora, żeby wybrać się do Włoch na zbiory trufli i oliwek. Zresztą sama jesień w Toskanii jest przepiękna! Kolory zmieniają się tu z zieleni na brązy, żółcie i słynną sjenę paloną, a o poranku nad winnicami unosi się mgła. >>>

POLSKIE NOCLEGI W TOSKANII CZEKAJĄ NA CIEBIE!

close

Zapisz się do newslettera!