WAKACJE NA MIARĘ

Zorganizujemy wakacje Twoich marzeń!

SZUKASZ WYMARZONYCH WAKACJI? ZAPRASZAMY!

Wybrałeś już swój nocleg u polskich gospodarzy, ale brakuje Ci reszty składowych Twoich wymarzonych wakacji? A może nie masz do końca pomysłu, dokąd jechać i potrzebujesz porady? Chciałbyś, aby ktoś powitał Cię na lotnisku i bezpiecznie odwiózł do apartamentu? Nie wiesz jak wybrać ubezpieczenie turystyczne? Wiesz już, co zwiedzić w swoim wakacyjnym regionie, ale chciałbyś, żeby ktoś Cię oprowadził i opowiedział najpiękniejsze historie? Nie masz czasu na szukanie i organizację wyjazdu? 

Zdaj się na nas! Podróże to nie tylko nasza pasja, mamy też ogromną wprawę w ich organizowaniu. Od wielu lat zajmujemy się organizacją podróży, dlatego możesz nam powierzyć organizację swoich wakacji! Dzięki naszemu doświadczeniu zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze.

WAKACYJNY PAKIET

Nasz zespół pomoże Ci wybrać odpowiednie miejsce na nocleg, ale też doradzi w sprawie środka transportu i atrakcji na miejscu. Polecimy Ci również lokalnych przewodników i podpowiemy, jak zarezerwować bilety wstępu. Mamy również bogatą bazę firm transportowych, których obsługa mówi w języku polskim, choć oczywiście nie wszędzie będzie to możliwe. Dodatkowo nasi Gospodarze są świetnie zorientowani we wszystkim, co akurat dzieje się w okolicy. Ponieważ nasze biuro ma status touroperatora, możemy zorganizować dla Ciebie cały pakiet.
Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc!

INDYWIDUALNY PLAN WYJAZDU

Wbrew pozorom zaplanowanie podróży nie jest łatwe i wymaga sporej dawki doświadczenia, zdolności logistycznych oraz przede wszystkim czasu. Niezależnie od tego, czy szukasz klimatycznego domku na spokojny urlop, chcesz trochę pozwiedzać, czy marzysz o włóczędze po dalekich krajach, dobry plan sprawi, że nie będziesz musiał się martwić podczas urlopu. Dlatego możesz zamówić u nas skomponowanie Twojego wakacyjnego planu. Propozycja, którą Ci wyślemy, będzie napisana tylko dla Ciebie – uwzględnimy Twoje oczekiwania i preferencje. 
Zapytaj o indywidualny plan podróży!

BEZPIECZNY URLOP

Poczucie bezpieczeństwa to podstawa udanych wakacji! Nawet podczas krótkich wypadów warto zadbać o dobre ubezpieczenie turystyczne. Każdy wakacyjny pakiet i każdy przygotowany przez nas plan wyjazdu zawiera propozycje ubezpieczeń.
Dodatkowo, ponieważ mamy status organizatora wycieczek, możesz zamówić u nas nie tylko nocleg i plan podróży, ale również realizację dodatkowych świadczeń, takich jak przelot czy transfer. Dzięki temu będziesz objęty Turystycznym Funduszem Gwarancyjnym oraz naszym ubezpieczeniem. Nie będziesz musiał martwić się o ewentualne anulacje i odwołania, a każdą logistyczną zmianę zrobimy za Ciebie.
Możesz też ubezpieczyć się sam, korzystając np. z oferty Signal Iduna S.A., które specjalizuje się w ubezpieczeniach turystycznych.
Cokolwiek wybierzesz, wybierz bezpiecznie!

ZAPYTAJ O SWÓJ WAKACYJNY PAKIET!

Potrzebujesz pomocy w zorganizowaniu wakacji? Napisz nam, czego potrzebujesz, a prześlemy Ci ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie!

Wysyłając formularz, udostępniasz nam swoje dane osobowe. Wszystko na temat administrowania Twoimi danymi znajdziesz tutaj.

Jeśli nie masz ochoty wypełniać formularza, wyślij nam maila na kontakt@noclegiupolakow.pl lub po prostu zadzwoń, żeby chwilę porozmawiać (nasz telefon to 61 641 25 33 ). Zapraszamy!