NOCLEGI WE WŁOSZECH

Twoje wakacje w słonecznej Italii!

STRONA GŁÓWNA > EUROPA

NOCLEGI U POLAKÓW WE WŁOSZECH

Włochy to jeden z najchętniej odwiedzanych krajów na świecie. Nic w tym jednak dziwnego – znajdziesz tu światowej klasy zabytki, bezcenne dzieła sztuki, chwytające za serce krajobrazy i wspaniałą kuchnię. Można tu przyjeżdżać przez cały rok: latem nad ciepłe morze, zimą na narty lub na zakupy, zaś wiosną i jesienią, aby pozwiedzać. Jesteśmy przekonani, że we Włoszech każdy znajdzie coś dla siebie! Wybrzeża Italii przyciągają piaszczystymi plażami i czystą wodą, a alpejskie stoki – doskonałymi warunkami narciarskimi. Wielkie miasta to w zasadzie muzea na świeżym powietrzu, zaś te mniejsze mają niepowtarzalna atmosferę. W tym kraju jest po prostu wszystko i dlatego turyści z całego świata marzą o włoskich wakacjach! Oczywiście w całych Włoszech znajdziesz też przytulne polskie noclegi!

POLSKIE NOCLEGI W RÓŻNYCH REGIONACH WŁOCH

RZYM I LACJUM

TOSKANIA

SYCYLIA
I SARDYNIA

WŁOCHY
PÓŁNOCNE

WŁOCHY
ŚRODKOWE

WŁOCHY
POŁUDNIOWE


CO NOWEGO?

Zobacz polskie apartamenty, domki i inne obiekty prowadzone przez polskich Gospodarzy w słonecznej Italii! Oto obiekty we Włoszech, które ostatnio pojawiły się na naszej stronie.


ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE!

Miłośnicy krajobrazów pokochają Toskanię i Alpy, a także malownicze okolice Neapolu i śródziemnomorskie wyspy. Zafascynowani historią i architekturą na pewno chętnie odwiedzą Rzym lub Wenecję. Miłośników designu i mody z pewnością skusi Mediolan, a tych, którzy kochają włoską kuchnię – Neapol i rozległe winnice w okolicy Florencji. Jeśli lubisz ciszę, doskonale odnajdziesz się w Toskanii i na południu Włoch. Jeśli kochasz wielkomiejski gwar, przekonasz się, że metropolie Italii mają Ci wiele do zaoferowania! Wśród naszych propozycji polskich noclegów z pewnością znajdziesz coś dla siebie, a cokolwiek wybierzesz, Italia na pewno skradnie Twoje serce!

POLSKIE NOCLEGI WE WŁOSZECH CZEKAJĄ NA CIEBIE!