NOCLEGI NA WYSPACH KANARYJSKICH

Polskie apartamenty u wybrzeży Afryki!

STRONA GŁÓWNA > EUROPA > HISZPANIA

NOCLEGI U POLAKÓW NA WYSPACH KANARYJSKICH

Choć z położonych na Oceanie Atlantyckim Wysp Kanaryjskich zdecydowanie bliżej do Afryki niż do Europy, archipelag należy do najpopularniejszych hiszpańskich destynacji. Największa i najludniejsza z wysp to Teneryfa, na której zobaczysz najwyższy szczyt Hiszpanii – wulkaniczny Pico del Teide. Poprzecinana wzdłuż i wszerz przez doliny i wąwozy Teneryfa sprawia wrażenie marsjańskich krajobrazów. W centralnym punkcie archipelagu znajdziesz Gran Canarię ze stolicą w Las Palmas – największym mieście archipelagu oraz licznymi kurortami. Zobaczysz tu m.in. ogrody pełne kwiatów i zadbane parki z egzotyczną florą. Kolejna znana wyspa to Lanzarote, położona nieco ponad 100 km od wybrzeży Maroka. Atrakcją jest tu min. najdłuższa podwodna jaskinia lawowa na świecie. Z kolei Fuerteventura kusi szerokimi plażami pokrytymi białym piaskiem. Odbywają się tutaj zawody Pucharu Świata w windsurfingu – tu na własnej skórze możesz sprawdzić, co oznacza fuerte viento! Polskie noclegi na Wyspach Kanaryjskich znajdziesz na wyspach wschodnich i zachodnich tropikalnego archipelagu.  

ZNAJDŹ POLSKI APARTAMENT NA WYSPACH KANARYJSKICH!

Apartament Club Paraiso na Costa Adeje

Apartament Club Paraiso na Costa Adeje

Przestronny apartament w wakacyjnym resorcie Playa Paraiso na Teneryfie z widokiem na ocean i miasto. Świetny dla 4 osób. Idealny dla par i rodzin z dziećmi!

NIE TYLKO NOCLEG!

Wyspy Kanaryjskie to prawdziwa kraina wiecznej wiosny, a sezon trwa nieprzerwanie przez cały rok! Można tu przyjechać, aby wypocząć lub pozwiedzać. Na pewno też zadowoleni będą wszyscy, którzy najlepiej wypoczywają w otoczeniu wspaniałej przyrody, a także amatorzy wycieczek pieszych i rowerowych. A może chcesz trochę urozmaicić plażowanie? Zapytaj Gospodarzy na Teneryfie, gdzie znaleźć plaże z piaskiem w kolorze czerwonym lub czarnym! Co ciekawego zwiedzić na Gran Canarii? Nasi Gospodarze nie tylko powiedzą Ci, które atrakcje są godne Twojej uwagi, ale zorganizują dla Ciebie wycieczkę! Zobaczysz tu plantacje bananów i tarasowe uprawy warzyw i winorośli. Może to właśnie Ty zostaniesz królową słynnego karnawału w Santa Cruz na Teneryfie albo mistrzem windsurfingu? Kanary już od Starożytności uważane są za Wyspy Szczęśliwe i szczęśliwy z pewnością jest ten, kto spędza tu swoje wymarzone wakacje! A polskie noclegi na tych pięknych wyspach czekają na Ciebie przez cały rok!

POLSKIE NOCLEGI NA WYSPACH KANARYJSKICH CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Zapisz się do newslettera!