fbpx

Współpraca z platformą Omio

with Brak komentarzy
Omio - wyszukiwarka transportu

Z przyjemnością informujemy, że niedawno rozpoczęliśmy współpracę z platformą Omio. Na platformie znajdziecie nie tylko przeloty, ale także lokalne przejazdy autokarowe i kolejowe. Dzięki bardzo intuicyjnej wyszukiwarce połączeń, wszystko będziecie mogli znaleźć w jednym miejscu. Mamy nadzieję, że dzięki nowej wyszukiwarce łatwiej będzie Wam znaleźć najwygodniejsze połączenia w dobrej cenie

PLATFORMA OMIO

Omio to platforma działająca od 2013 roku, umożliwiająca wyszukiwanie połączeń lotniczych, kolejowych, autokarowych, a nawet promowych na terenie Europy, Stanów Zjednoczonych i Kanady. Ponadto za pośrednictwem platformy można również wynająć samochód czy zamówić transfery lotniskowe. Obecnie Omio zrzesza ponad 1000 partnerów, którzy są liderami w dziedzinie transportu. Oferty wszystkich dostawców zgromadzono w jednym miejscu, co pozwala na łatwe porównanie cen i rozkładów i wybranie najkorzystniejszej opcji. Dodatkowo Omio oferuje wsparcie podczas rezerwacji i samej podróży, a obsługa klienta czuwa nad naszymi rezerwacjami i ewentualnymi zmianami w rozkładach jazdy. Dzięki rezerwacji przy pomocy Omio łatwo dotrzeć tam, dokąd się zmierza – szybko, niedrogo i bezpiecznie. 

A jeśli zależy Wam na dokonywaniu wyborów, które są przyjazne dla naszego środowiska, to musicie wiedzieć, że co czwarty klient Omio zamienia bilet lotniczy na kolejowy, zmniejszając swój ślad węglowy o ponad 50%!

Zamień lot na przejazd koleją i bądź eco!
Zamień lot na przejazd koleją i bądź eco!

JAKIE MOŻLIWOŚCI DAJE WYSZUKIWARKA OMIO?

Największym atutem wyszukiwarki Omio jest to, że w jednym miejscu możecie wyszukać wszystkie połączenia, przy czym nie ma znaczenia, czy są to połączenia lotnicze, przejazdy kolejowe czy autokarowe. W Omio znajdziecie przeloty zarówno Ryanaira, jak i Air France oraz autokary linii Eurolines, Flixbus czy Greyhound. To samo dotyczy połączeń kolejowych – możecie wyszukać połączenia niemiecką Deutsche Bahn, francuskim SNCF, hiszpańskimi Renfe, naszym rodzimym PKP czy amerykańskimi Amtrak i wieloma, wieloma innymi! 

Dodatkowo Omio oferuje aplikację na telefon dla podróżnych. Dzięki aplikacji bilety są łatwo dostępne w telefonie wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami związanymi z obostrzeniami COVID-19. Otrzymujecie też pełne wsparcie podczas podróży, gdyż konsultanci są dostępni 24 godziny na dobę. W razie zmian w rozkładach jazdy czy zmian godzin przelotów, zostaniecie natychmiast poinformowani. Dzięki aplikacji macie stuprocentową pewność, że niczego nie przeoczycie 🙂

Wyszukiwarka Omio jest dostępna również jako aplikacja mobilna
Wyszukiwarka Omio jest dostępna również w formie aplikacji na telefon.

INNE WYSZUKIWARKI

Omio posiada bardzo intuicyjną wyszukiwarkę, która po wpisaniu wybranego kierunku, pokazuje najtańszy, najszybszy i najwygodniejszy środek transportu. Zobaczycie tu połączenia bezpośrednie oraz przesiadkowe, które uwzględniają rozsądny czas przesiadki. Ponadto Omio to również dwie dodatkowe wyszukiwarki. Pierwsza z nich, Rome2Rio pokazuje jak dojechać w praktycznie każde miejsce na świecie. Korzystamy z niej często planując wyprawy w ramach BezGranic oraz nasze prywatne wakacje. Druga, Busradar wyszukuje przejazdy busami oraz koleją w Europie. Można śmiało powiedzieć, że Omio to lider w dziedzinie “ jak dojechać do…?”!

Wyszukiwarka Omio - współpraca z Noclegi u Polaków
Omio to połączenia lotnicze, kolejowe i autokarowe.

KODY ZNIŻKOWE

Od czasu do czasu będziemy otrzymywać od Omio kody zniżkowe dla Użytkowników naszej strony. Warunkiem otrzymanie zniżki jest dokonanie rezerwacji przez linka podanego na naszej stronie (wystarczy kliknąć w jeden z obrazków oznaczonych logiem Omio). O kodach zniżkowych będziemy informować na naszej grupie na Facebooku

Mamy nadzieję, że wyszukiwarka Omio ułatwi Wam podróżowanie 🙂

Image
Image

close

Zapisz się do newslettera!

Dołącz do nas!JESTEŚ GOSPODARZEM?

Masz do wynajęcia pokój lub domek, a może przyjemny apartament lub pole campingowe? Zapewniasz Gościom choćby częściową obsługę w języku polskim? Dołącz do ekipy Noclegów u Polaków!
Zostaw nam swojego maila, a na pewno się odezwiemy!