Współpraca

Jesteś Gospodarzem? Wynajmij z nami swój obiekt!

Noclegi u Polaków » Współpraca

Jesteś Gospodarzem?

Jesteś polskim gospodarzem lub mówisz nieźle po polsku? Dobrze się czujesz w towarzystwie naszych rodaków i chciałbyś ich u siebie gościć? Masz do wynajęcia pokój lub domek, a może przyjemny apartament lub pole campingowe? Można u Ciebie miło spędzić kilka dni, a nawet całe wakacje? Zapewniasz Gościom choćby częściową obsługę w języku polskim? Jeśli odpowiedź na większość tych pytań brzmi TAK, to szukamy właśnie Ciebie!

Jeśli jesteś Gospodarzem i chciałbyś z nami współpracować, bardzo prosimy o kontakt. Napisz nam kilka słów o sobie i o swoim obiekcie, a na pewno się odezwiemy. Prześlemy Ci warunki współpracy, a jeśli się na nią zdecydujesz, poprosimy o podpisanie umowy oraz wypełnienie ankiety. W ankiecie zapytamy m.in. o to, jak wyposażony jest Twój obiekt, co ciekawego czeka na Twoich Gości i dlaczego warto spędzić wakacje właśnie u Ciebie.  

Możesz wypełnić formularz lub napisać do nas maila na gospodarz@noclegiupolakow.pl. Zapraszamy serdecznie!

Formularz kontaktowy

Zobacz Politykę Prywatności

Jak to działa i co zyskasz?

Nasza strona ma charakter informacyjny, tzn. przedstawia Twój obiekt i pozwala Gościom na szybki kontakt z Tobą. W mediach społecznościowych istnieje wprawdzie wiele grup, na których Goście poszukują takich noclegów, jednak posty na Facebooku czy Instagramie są widoczne bardzo krótko i rzadko trafiają do pożądanej grupy odbiorców. Nasza strona zrzesza w jednym miejscu polskie apartamenty oraz inne obiekty noclegowe na całym świecie prowadzone właśnie przez Polaków oraz przez osoby posługujące się językiem polskim. Dzięki temu każdy Gość z łatwością będzie mógł wyszukać Twój obiekt i skontaktować się z Tobą.

Dzięki naszej współpracy zyskasz miejsce na naszym portalu – otrzymasz profesjonalnie przygotowaną podstronę z linkiem dedykowanym dla Twojego obiektu, chronioną certyfikatem bezpieczeństwa SSL. Zajmiemy się również takimi rzeczami jak pozycjonowanie, dzięki czemu łatwiej będzie znaleźć Cię w wyszukiwarkach internetowych. Dodatkowo będziemy promować polskie noclegi w mediach społecznościowych – na fanpage’ach na Facebooku i Instagramie. Otrzymasz również dostęp do grupy na Facebooku promującej polskie apartamenty i stworzonej tylko dla naszych Gospodarzy. To przestrzeń, w której będziesz mógł dodatkowo reklamować swój obiekt i odpowiadać na pytania Klientów. Informację o naszym portalu otrzymują również Klienci naszego biura podróży.

Współpraca

Zgodnie z umową, na podstawie informacji uzyskanych od Ciebie, stworzymy wspaniałą stronę promującą Twój obiekt. Będziemy zarządzać tą stroną, aby informacje na niej były zawsze aktualne (choć pamiętaj, że przesłanie informacji o zmianach leży po Twojej stronie). Zajmiemy się skutecznym pozycjonowaniem strony z Twoim obiektem i promowaniem jej w social mediach.

Ty dajesz nam swoje obiekty do wypromowania – jeśli masz więcej niż jeden nie ma żadnego problemu! To Ty ustalasz ceny za pobyt i dostępność miejsc, Ty decydujesz czy rezerwacja może być zrealizowana w danym terminie. Goście, którzy znaleźli ofertę na naszym Portalu kontaktują się bezpośrednio z Tobą – telefonicznie, poprzez e- mail lub formularz kontaktowy. Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Cennik

Oferujemy roczny abonament od 120 euro netto + 23% VAT.

Jeśli masz jakieś sugestie, daj znać – chętnie się z nimi zapoznamy i spróbujemy wprowadzić w życie. Zapytaj nas o szczegóły współpracy!

Kim jesteśmy?

Właścicielem strony jest Biuro Podróży Matimpex Travel, a o pomyśle na ten portal dowiesz się tutaj. Zapraszamy serdecznie do współpracy!