DLA GOSPODARZA

Wynajmij z nami swój obiekt!

JESTEŚ GOSPODARZEM?

Jesteś polskim gospodarzem lub mówisz nieźle po polsku? Dobrze się czujesz w towarzystwie naszych rodaków i chciałbyś ich u siebie gościć? Masz do wynajęcia pokój lub domek, a może przyjemny apartament lub pole campingowe? Można u Ciebie miło spędzić kilka dni, a nawet całe wakacje? Zapewniasz Gościom choćby częściową obsługę w języku polskim? Jeśli odpowiedź na większość tych pytań brzmi TAK, to szukamy właśnie Ciebie!

Jeśli jesteś Gospodarzem i chciałbyś z nami współpracować, bardzo prosimy o kontakt. Napisz nam kilka słów o sobie i o swoim obiekcie, a na pewno się odezwiemy. Prześlemy Ci warunki współpracy, a jeśli się na nią zdecydujesz, poprosimy o podpisanie umowy oraz wypełnienie ankiety. W ankiecie zapytamy m.in. o to, jak wyposażony jest Twój obiekt, co ciekawego czeka na Twoich Gości i dlaczego warto spędzić wakacje właśnie u Ciebie.  

Możesz wypełnić formularz lub napisać do nas maila na gospodarz@noclegiupolakow.pl. Zapraszamy serdecznie!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zobacz Politykę Prywatności

JAK TO DZIAŁA I CO ZYSKASZ?

Nasza strona ma charakter informacyjny, tzn. przedstawia Twój obiekt i pozwala Gościom na szybki kontakt z Tobą. W mediach społecznościowych istnieje wprawdzie wiele grup, na których Goście poszukują takich noclegów, jednak posty na Facebooku czy Instagramie są widoczne bardzo krótko i rzadko trafiają do pożądanej grupy odbiorców. Nasza strona zrzesza w jednym miejscu polskie apartamenty oraz inne obiekty noclegowe na całym świecie prowadzone właśnie przez Polaków oraz przez osoby posługujące się językiem polskim. Dzięki temu każdy Gość z łatwością będzie mógł wyszukać Twój obiekt i skontaktować się z Tobą.

Dzięki naszej współpracy zyskasz miejsce na naszym portalu – otrzymasz profesjonalnie przygotowaną podstronę z linkiem dedykowanym dla Twojego obiektu, chronioną certyfikatem bezpieczeństwa SSL. Zajmiemy się również takimi rzeczami jak pozycjonowanie oraz promocje Google Ads, dzięki czemu łatwiej będzie znaleźć Cię w wyszukiwarkach internetowych. Dodatkowo będziemy promować polskie noclegi w mediach społecznościowych – na fanpage’ach na Facebooku i Instagramie. Otrzymasz również dostęp do grupy na Facebooku promującej polskie apartamenty i stworzonej tylko dla naszych Gospodarzy. To przestrzeń, w której będziesz mógł dodatkowo reklamować swój obiekt i odpowiadać na pytania Klientów. W przyszłości będziemy też brać udział w targach i tematycznych akcjach promocyjnych, reklamując Noclegi u Polaków.  

WSPÓŁPRACA

W umowie zapewniamy Cię, że na podstawie informacji uzyskanych od Ciebie, stworzymy wspaniałą stronę promującą Twój obiekt. Będziemy zarządzać tą stroną, aby informacje na niej były zawsze aktualne. Zajmiemy się skutecznym pozycjonowaniem strony z Twoim obiektem i promowaniem jej w social mediach oraz zapewnimy dostępność mobilną Twojego obiektu.

Ty dajesz nam swoje obiekty do wypromowania – jeśli masz więcej niż jeden nie ma żadnego problemu! To Ty ustalasz ceny za pobyt i dostępność miejsc, Ty decydujesz czy rezerwacja może być zrealizowana w danym terminie. Goście, którzy znaleźli ofertę na naszym Portalu kontaktują się bezpośrednio z Tobą – telefonicznie, poprzez e- mail lub formularz kontaktowy. Zapraszamy serdecznie do współpracy!

CENNIK

Oferujemy roczny abonament od 120 euro netto + 23% VAT.
Jeśli macie jakieś sugestie to oczywiście chętnie się z nimi zapoznamy i spróbujemy wprowadzić w życie. Zapytaj nas o szczegóły współpracy!

Właścicielem strony jest Biuro Podróży Matimpex Travel, a więcej o zespole tworzącym ten portal dowiesz się tutaj. Zapraszamy serdecznie do współpracy!