DLA GOSPODARZA

Wynajmij z nami swój obiekt!

JESTEŚ GOSPODARZEM?

Jesteś polskim gospodarzem lub mówisz nieźle po polsku? Dobrze się czujesz w towarzystwie naszych rodaków i chciałbyś ich u siebie gościć? Masz do wynajęcia pokój lub domek, a może przyjemny apartament lub pole campingowe? Można u Ciebie miło spędzić kilka dni, a nawet całe wakacje? Zapewniasz Gościom choćby częściową obsługę w języku polskim? Jeśli odpowiedź na większość tych pytań brzmi TAK, to szukamy właśnie Ciebie!

Jeśli jesteś Gospodarzem i chciałbyś z nami współpracować, bardzo prosimy o kontakt. Napisz nam kilka słów o sobie i o swoim obiekcie, a na pewno się odezwiemy. Prześlemy Ci warunki współpracy, a jeśli się na nią zdecydujesz, poprosimy o podpisanie umowy oraz wypełnienie ankiety. W ankiecie zapytamy m.in. o to, jak wyposażony jest Twój obiekt, co ciekawego czeka na Twoich Gości i dlaczego warto spędzić wakacje właśnie u Ciebie.  

Możesz wypełnić formularz lub napisać do nas maila na gospodarz@noclegiupolakow.pl. Zapraszamy serdecznie!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zobacz Politykę Prywatności

JAK TO DZIAŁA I CO ZYSKASZ?

Nasza strona ma charakter informacyjny, tzn. przedstawia Twój obiekt i pozwala Gościom na szybki kontakt z Tobą. W mediach społecznościowych istnieje wprawdzie wiele grup, na których Goście poszukują takich noclegów, jednak posty na Facebooku czy Instagramie są widoczne bardzo krótko i rzadko trafiają do pożądanej grupy odbiorców. Nasza strona zrzesza w jednym miejscu polskie apartamenty oraz inne obiekty noclegowe na całym świecie prowadzone właśnie przez Polaków oraz przez osoby posługujące się językiem polskim. Dzięki temu każdy Gość z łatwością będzie mógł wyszukać Twój obiekt i skontaktować się z Tobą.

Dzięki naszej współpracy zyskasz miejsce na naszym portalu – otrzymasz profesjonalnie przygotowaną podstronę z linkiem dedykowanym dla Twojego obiektu, chronioną certyfikatem bezpieczeństwa SSL. Zajmiemy się również takimi rzeczami jak pozycjonowanie oraz promocje Google Ads, dzięki czemu łatwiej będzie znaleźć Cię w wyszukiwarkach internetowych. Dodatkowo będziemy promować polskie noclegi w mediach społecznościowych – na fanpage’ach na Facebooku i Instagramie, a wkrótce także na YouTube. Każdy z obiektów otrzyma również dedykowaną tablicę na Pinterest, a każde zdjęcie będzie podlinkowane do konkretnej podstrony. Dodatkowo otrzymasz dostęp do grupy na Facebooku promującej polskie apartamenty i stworzonej tylko dla naszych Gospodarzy. To przestrzeń, w której będziesz mógł dodatkowo reklamować swój obiekt i odpowiadać na pytania Klientów. W przyszłości będziemy też brać udział w targach i tematycznych akcjach promocyjnych, reklamując Noclegi u Polaków.  

WSPÓŁPRACA

Drodzy Gospodarze, z uwagi na zmieniającą się dynamicznie sytuację dotyczącą zamknięcia granic, chcielibyśmy zaproponować Wam bezpłatną współpracę do końca 2021 roku. Po tym czasie sami zdecydujecie, czy chcecie być dalej częścią naszego projektu. Obecnie pracujemy nad rozwiązaniami dotyczącymi współpracy, które będą satysfakcjonujące dla wszystkich. Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Właścicielem strony jest Biuro Podróży Matimpex Travel, a więcej o zespole tworzącym ten portal dowiesz się tutaj. Zapraszamy serdecznie do współpracy!

CENNIK

Drodzy Gospodarze, z uwagi na zmieniającą się dynamicznie sytuację dotyczącą zamknięcia granic, chcielibyśmy zaproponować Wam bezpłatny abonament do końca listopada 2021 roku. Po tym czasie sami zdecydujecie, czy chcecie być dalej częścią naszego projektu. Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Nie pobieramy prowizji od rezerwacji, jedynie opłatę abonamentową za konkretny czas obecności na naszym portalu.

6 miesięcy12 miesięcy24 miesiące
opłata abonamentowa70 €
79 $
315 zł
120 €
135 $
540 zł
220 €
248 $
990 zł

Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT, który zależy od kraju rejestracji firmy i sposobu rozliczania się Gospodarza.

Opłata abonamentowa obejmuje max 3 podstrony na naszym portalu. Dopłata za uruchomienie każdej dodatkowej podstrony to 10 € (opłata jednorazowa).

Okres abonamentowy liczy się od dnia podpisania umowy.

Właścicielem strony jest Biuro Podróży Matimpex Travel, a więcej o zespole tworzącym ten portal dowiesz się tutaj. Zapraszamy serdecznie do współpracy!

close

Zapisz się do newslettera!