Polskie noclegi w Albanii

Noclegi u Polaków na Półwyspie Bałkanach!

Noclegi u Polaków w Albanii

Albania szczyci się swoim górzystym położeniem na Bałkanach. Kraj posiada dostęp do Morza Adriatyckiego i Jońskiego co czyni go idealnym kierunkiem wakacyjnych podróży. Krajobrazy zmieniają się jak w kalejdoskopie, począwszy od ośnieżonych Albańskich Alp po słoneczny Adriatyk. Koniecznie trzeba udać się na przepiękną riwierę Albańską. Kuszą piaszczyste i skaliste plaże, bajeczne zatoki, strome klify i błękitne laguny. Czekają na Ciebie nowe smaki i dania. Pieczone mięso i ziemniaki z obłędną oliwą, różnorodne gatunki sera i oriz më tamel, czyli pudding ryżowy na owczym mleku. Nie zabraknie popularnej rakiji i młodego wina. Polskie noclegi w Albanii zapraszają przez cały rok!

Polskie noclegi w Albanii

Zobacz polskie noclegi prowadzone przez naszych Gospodarzy w Albanii

Apartament Janina w Sarandzie - Noclegi u Polaków w Albanii

Apartament Janina w Sarandzie

Serdecznie zapraszamy do apartamentu położonego zaledwie 100 metrów od plaży w znanym kurorcie Saranda. Mieszkanie jest idealne dla 4 osób. Zapraszamy do Albanii!

Nie tylko nocleg!

Możesz wybrać się do tętniącej życiem Tirany lub pełnego chaosu portowego miasta Durres. W Beracie zobaczysz jak spokojnie płynie czas. Kąpieli w basenie z leczniczą wodą termalną możesz zażyć pod Permete. Architektura kaskadowo ułożonych domów dumnie prezentuje się w Gjirokarster. Zobaczysz prawdziwą Krainę Orłów. Wypoczniesz w najpopularniejszym kurorcie nad Adriatykiem, Sarandzie. Odwiedzisz klimatyczne bazary pełne bałkańskich smaków. Nasi Gospodarze chętnie podpowiedzą Ci co robić w Albanii o każdej porze roku!