Polskie noclegi w Gruzji

Polskie miejsca u podnóża Kaukazu!

Noclegi u Polaków w Gruzji

Legenda mówi, że gdy Bóg tworzył świat, zostawił ten skrawek ziemi dla siebie, jednak oddał go Gruzinom, którzy urzekli go swym umiłowaniem życia! Prawie cały kraj położony jest w górach, między łańcuchami Wielkiego i Małego Kaukazu, a malownicze widoki zapierają tu dech w piersiach. Ośnieżone szczyty, ogromne jodły i świerki, kamienne domki z wysokimi wieżami, sępy, orły i koziorożce umilą Ci niejedną górską wędrówkę, a widoki dzikiej przyrody zapadną Ci w sercu na zawsze. Gruzja to również ojczyzna wina. To właśnie z Gruzji pochodzi słowo, którym określamy ten wspaniały trunek, a tradycja winiarska liczy tu sobie kilka tysięcy lat. Gruzja posiada również dostęp do wybrzeża Morza Czarnego. Najbardziej znanym kurortem jest oczywiście popularne Batumi, ale warto zajrzeć też na czarne plaże do Ureki, czy do wakacyjnego Gonio. Z kolei Gudauri zaprasza narciarzy i snowboardzistów na prawdziwe zimowe szaleństwo. Ten niewielki kraj zdaje się być zawieszony między Europą a Azją – choć leży na sąsiadującym z nami kontynencie, jej mieszkańcy często czują się Europejczykami. Polskie noclegi znajdziecie również w urzekającej Gruzji!

Polskie noclegi w Gruzji

Zobacz polskie noclegi prowadzone przez naszych Gospodarzy w Gruzji!

Apartament w Batumi

Apartament w Batumi

Zapraszamy do apartamentu w Batumi na 46 piętrze wieżowca. Obiekt pomieści 4 osoby. Wybierz się na wakacje nad Morze Czarne lub pracuj zdalnie i odkrywaj uroki Gruzji. Zapraszamy przez cały rok!

Nie tylko nocleg!

To tu nauczysz się na nowo biesiadować przy długim stole, a opróżniona szklanka z winem zjedna Ci niejednego przyjaciela. Przekonasz się czym jest kąpiel w siarkowej łaźni i w gruzińskiej bani. Zaznasz prawdziwej przygody podróżując marszrutką w najodleglejsze regiony kraju, mijając po drodze gruzińskie miasteczka i kościoły o charakterystycznym kształcie. O Tbilisi śpiewała już Sława Przybylska, a piosenka „Herbaciane Pola Batumi” rozbrzmiewała w niejednym polskim domu. Czy rzeczywiście w Gruzji znajdziesz pola herbaciane? Przekonaj się sam! Gruzja to też raj dla amatorów aktywnego wypoczynku – górskie wędrówki, rajdy konne, czy trasy typu off-road czekają tu na Ciebie! Nasi Gospodarze pomogą w tłumaczeniu języka gruzińskiego, podpowiedzą gdzie zjeść najlepsze chinkali i chaczapuri i zdradzą Ci co zrobić, żeby poczuć się jak rodzony Gruzin!

Gruzja na CityLove

Dumne górskie szczyty i rozbawione czarnomorskie wybrzeże, niesamowita życzliwość mieszkańców i fantastyczna kuchnia – więcej o Gruzji znajdziesz na naszym blogu!