Hiszpania – inne regiony

Nie tylko Barcelona i Costa Blanca – zobacz polskie noclegi w innych regionach HiszpaniI!

Noclegi u Polaków » Europa » Hiszpania » Inne regiony

Noclegi u Polaków w różnych regionach Hiszpanii

Magiczna Andaluzja pełna orientalnych wpływów, nowoczesna Walencja słynąca z doskonałych warunków do życia, tajemniczy kraj Basków, centralna Hiszpania i hiszpańskie wyspy. Hiszpania ma do zaoferowania bogatą historię, zróżnicowaną przyrodę, ciepłe morze, kuchnię pełną zaskakujących smaków oraz uśmiech i beztroskę mieszkańców! Hiszpania tętni muzyką i smakuje wybornym winem. To idealny kraj by połączyć wypoczynek ze zwiedzaniem – tu zawsze znajdzie się coś do zobaczenia! Hiszpania, a wraz z nią noclegi u Polaków czekają na Ciebie!

Hiszpania – noclegi u Polaków

Zobacz polskie noclegi prowadzone przez naszych Gospodarzy różnych regionach Hiszpanii!

Polskie Noclegi w Roses - Apartament na Costa Brava

Apartament w Roses II

Zapraszamy do Apartamentu w Roses II, idealnego miejsca do spędzania wymarzonych wakacji na Costa Brava! Do dyspozycji naszych Gości są trzy baseny, czy chociażby taras z miejscem do grillowania. Apartament jest perfekcyjny dla par, czy rodzin do 4 osób!
Polskie Noclegi na wybrzeżu - Hiszpania Costa Brava

Apartament w Roses I

Apartament w Roses I to idealne miejsce dla par, czy rodzin, które chcą spędzić wymarzone wakacje w Hiszpanii. W mieszkaniu może spędzać czas do 4 osób. Do dyspozycji trzy baseny oraz piękna okolica. Spędź z nami Twoje wymarzone wakacje!
Noclegi u Polaków w Hiszpanii - Mieszkanie Valencia 73

Apartament Valencia 73 w Walencji

Apartament Valencia 73 to idealne miejsce, by wypocząć nad Białym Wybrzeżem, a przy okazji poznać uroki Wenecji. Zapraszamy grupy i rodziny do 5 osób, spędź z nami wakacje!

Nie tylko nocleg!

Co zobaczyć w okolicy? Dokąd pójść na długi spacer, a dokąd na kieliszek wina i osławioną paellę? Jak Hiszpanie świętują wyjątkowe okazje i co jest dla nich ważne w codziennym życiu? Która z najbliższych plaż będzie najlepsza na wypoczynek z dziećmi, a która na klubowe szaleństwo? Jak ominąć kolejki do najważniejszych zabytków? Na te i inne pytania z pewnością odpowiedzą nasi polscy Gospodarze w Hiszpanii!