Polskie noclegi w Barcelonie

Znajdź swój nocleg w tętniącej życiem stolicy Katalonii!

Noclegi u Polaków w Barcelonie

Barcelona przyciąga turystów niczym magnes! Katalońska stolica wciągnie Cię do świata niezwykłej architektury, najpyszniejszego deseru crema catalana i najsłynniejszego klubu piłkarskiego FC Barcelona. Miasto Gaudiego zachwyca kolorami i formami secesyjnych budynków i niezwykłym, organicznym wnętrzem kościoła Sagrada Familia. Wzdłuż miasta rozciąga się szeroka miejska plaża, co sprawia, że Barcelona jest idealnym miejscem nie tylko na city break. Warto jednak wiedzieć, że życie tętni tu przez cały rok! Barcelonę i jej okolice podziwiać można z pobliskiego szczytu Montserrat, gdzie w skały wtuliło się Monasterio de Santa Maria – najświętsze miejsce Katalończyków. Uznana za cud figurka Madonny jest dziś prawdziwą patronką regionu. A na dodatek przez cały rok czekają na Ciebie polskie noclegi w Barcelonie!

Polskie noclegi w Barcelonie

Zobacz polskie noclegi prowadzone przez naszych Gospodarzy w Barcelonie!

Mieszkanie w Stolicy Katalonii - Easy Spain 2

Apartament Easy Spain 2 w Barcelonie

Zapraszamy do naszego nowoczesnego Apartamentu Easy Spain 2 w stolicy Katalonii. Nasz apartament jest przeznaczony dla 2-6 osób i stanowi idealną bazę wypadową do zwiedzania malowniczej Barcelony!
Polskie noclegi w Barcelonie - Easy Spain

Apartament Easy Spain w Barcelonie

Polski Apartament Easy Spain w Barcelonie zaprasza przez cały rok! Apartament idealny dla 6 osób. U nas nie będziesz się nudzić!

Nie tylko nocleg!

W żadnym innym regionie kraju nie zobaczysz tylu złoto-czerwonych flag co w Katalonii. Z dumą pokazują one nieustanne dążenie Katalończyków do potwierdzenia swojej tożsamości narodowej. O tym, co różni, a co łączy Katalończyków od pozostałych mieszkańców Hiszpanii z pewnością opowiedzą Ci nasi Gospodarze. Na pewno pomogą Ci również z językiem katalońskim i podpowiedzą, gdzie kupisz najlepsze w okolicy pinxtos, a gdzie wyśmienitą cavę. Kiedy najlepiej wybrać się na Montserrat, by podziwiać widoki? Jak ominąć kolejki w Sagrada Familia? Który punkt widokowy w Barcelonie wybrać by podziwiać miasto? Dokąd wybrać się na degustację wina? Kiedy odbywa się największa fiesta w Barcelonie i jak dostać bilety na mecz? Te i inne wątpliwości rozwieją nasi polscy Gospodarze w Barcelonie!