Polskie noclegi w Chorwacji

Polskie miejsca nad Adriatykiem!

Noclegi u Polaków » Europa » Chorwacja

Noclegi u Polaków w Chorwacji

Chorwacja posiada dostęp do Morza Adriatyckiego i to właśnie wzdłuż wybrzeża znajdziecie najwięcej polskich noclegów. Północna część kraju jest bardzo podobna kulturowo do Polski, ale część nadmorska to już prawdziwa, śródziemnomorska kraina. Kto nie słyszał o najlepszym, chorwackim wybrzeżu dalmatyńskim! Adriatyk ma wyjątkowo przejrzysty i miejscami turkusowy odcień. To idealne miejsce dla spragnionych słońca. Podróże promem, jachtem czy katamaranem jeszcze nigdy nie były tak przyjemne. Polskie noclegi w Chorwacji zapraszają wszystkich rodaków!

Polskie noclegi w Chorwacji

Zobacz polskie noclegi prowadzone przez naszych Gospodarzy w Chorwacji!

Apartament Pinia na Wyspie Pag - Polskie noclegi w Chorwacji

Apartament Pinia na wyspie Pag

Serdecznie zapraszamy do Aparamentu Pinia w Novalje na wyspie Pag. Nowoczesne wyposażenie, duży taras i bliskość plaż to przepis na idealne wakacje. Apartament przeznaczony jest dla 6 osób.
Resort Village Poljana na wyspie Mali Lošinj

Camping Village Poljana w Chorwacji

Zapraszamy do domków mobile home na campingu w Chorwacji. Resort jest otoczony przez morze, posiada dostęp do naturalnej zatoki z plażą. Domki wygodnie ugoszczą od 2 do 6 osób. Zapraszamy na aktywne wakacje!
Apartamenty Pag - polski nocleg w Chorwacji

Apartmenty na wyspie Pag

Serdecznie zapraszamy do apartamentów z widokiem na morze. Znajdziesz nas na chorwackiej wyspie Pag. Znajdziesz u nas zapach ziół, morza, dużo słońca i miłego ciepłego wiatru! Apartamenty idealne dla 4 osób. Zapraszamy na wakacje!

Nie tylko nocleg!

Chorwacja to nie tylko piękne, żwirowe i kamieniste plaże, urokliwe zatoki, wyspy i półwyspy. Do zwiedzania zachęcają miasta Dubrownik, Split, Zagrzeb czy Pula. A w środkowej części kraju znajdują się krasowe Jeziora Plitwickie, a miłośników przyrody zachwycą wodospady na rzece Krka, czy majestatyczne góry. Chorwacja to wymarzone miejsce do aktywnego spędzania czasu na wodzie – do wyboru mamy spływy kajakowe, rafting, windsurfing i nurkowanie na dużych głębokościach. Nasi Gospodarze pokażą Ci, gdzie najlepiej wybrać się na rybę, homara czy langustę!