Polskie noclegi w Austrii

Polskie miejsca nie tylko w Alpach!

Noclegi u Polaków w Austrii

Austria z dumą pokazuje piękno i majestat Alp. Góry zajmują ponad połowę powierzchni kraju i pokryte są grubą warstwą śniegu. Szerokie stoki kuszą narciarzy, a mnóstwo szlaków przyciąga miłośników wędrówek. Odkryjesz tu najpiękniejsze wodospady, skalne wąwozy i niesamowitą lodową jaskinię Eisriesenwelt. Pośród wspaniałych krajobrazów spotkasz pasące się krowy, skoczne kozice i sprytne świstaki. Z wielką gracją prezentuje się również Dunaj, czyli druga co do długości rzeka w Europie! Austria to nie tylko majestatyczne widoki, to także mekka dla miłośników muzyki poważnej z Wolfgangiem Amadeuszem Mozartem na czele. Dla prawdziwych łasuchów nie zabraknie przepysznych deserów – już teraz czeka na Ciebie słynny strudel i elegancki tort Sachera. Polskie noclegi w Austrii zapraszają przez cały rok!

Polskie noclegi w Austrii

Zobacz polskie noclegi prowadzone przez naszych Gospodarzy w Austrii!

Polski nocleg w stolicy Austrii

Apartament Sisi w Wiedniu

Zapraszamy do stylowego apartamentu w stolicy Austrii. Znajdziesz nas w świetnie położonej dzielnicy Ottakring. Obiekt pomieści 4 osoby. Poczuj cesarską atmosferę Wiednia!
Polski pensjonat w Alpach - Frans-Jozef

Pensjonat Frans-Jozef w Alpach

Serdecznie zapraszamy do naszego uroczego pensjonatu Frans-Jozef, położonego na wysokości 1000 m. n.p.m, w miejscowości Mönichkirchen – uroczym zakątku Wiedeńskich Alp. Dla Gości są 3 pokoje gościnne i jeden apartament dla 4 osób.

Nie tylko nocleg!

Możesz wybrać się do Wiednia tropem Habsburgów lub do Insbrucku, który dzierży miano stolicy Tyrolu. Zobaczysz też najbardziej malownicze miasteczko świata – Hallstatt. Prawdziwą stolicę kultury i muzyki poznasz odwiedzając Salzburg, a w Dolinie Wachau na pewno trafisz na niejedną winnicę pełną wybornego wina. Oczywistym wyborem są też narty – to właśnie w Austrii znajdziesz świetnie przygotowane stoki idealne na prawdziwe białe szaleństwo! Nasi Gospodarze chętnie podpowiedzą Ci, co robić w Austrii o każdej porze roku!

Austria na CityLove

Dźwięki klasycznych utworów symfonicznych, królewskie rezydencje i wysokie szczyty Alp – zajrzyj na bloga i dowiedz się więcej o Austrii!