Polskie noclegi w Atenach

Znajdź swój apartament w antycznej greckiej stolicy!

Noclegi u Polaków w Atenach

W stolicy Grecji znajdziesz ikoniczne wprost zabytki kultury antycznej. Warto wspiąć się na jeden z punktów widokowych na ateńskich wzgórzach, a białe miasto skłoni się do Twych stóp! Jesteśmy pewni, ze wzgórze Akropolu opowie Ci niejedną skrywaną historię. Pamiętaj, że to kraina greckich bogów, a mitologia stanie się Twoim drugim przewodnikiem. W pobliżu Aten odkryjesz też park narodowy, jaskinie oraz idealne miejsca na plażowanie. Czekają na Ciebie nowe smaki – marynowana, pieczona papryka czy woda z kwiatu pomarańczy. Liczne tawerny i uliczne stragany tworzą niesamowity klimat największego miasta Grecji. Z kolei w okolicznych małych miasteczkach i nadmorskich osadach na pewno zaprzyjaźnisz się z właścicielem tawerny! Polskie noclegi w Atenach i Środkowej Grecji czekają na Ciebie przez cały rok!

Polskie noclegi w Atenach

Zobacz polskie noclegi prowadzone przez naszych Gospodarzy w Atenach!

Polskie noclegi w Atenach - Apartamenty Petaluda

Apartament Petaluda Ierosolimon w Atenach

Obiekt Petaluda Ierosolimon to komfortowy, klimatyzowany apartament niedaleko centrum Aten. Apartament jest dla 2-8 osób. Zobacz fascynującą grecką stolicę!
Polskie noclegi w Atenach - Apartamenty Petaluda

Pokoje i apartament Petaluda Feron w Atenach

Obiekt Petaluda Feron, położony w śródziemnomorskiej kamienicy, w pobliżu centrum greckiej stolicy. U nas spędzisz przyjemnie czas!
Polskie noclegi w Atenach - Apartamenty Petaluda

Apartament Petaluda Aristotelus w Atenach

Petaluda Aristotelus to komfortowy apartament w centrum greckiej stolicy. Idealny dla 2-10 osób. Zapraszamy przez cały rok!

Nie tylko nocleg!

Sam zdecydujesz, którą ateńską Agorę wybierzesz – grecką czy rzymską! A może wolisz słynny teatr Dionizosa, gdzie swoje sztuki wystawiali Ajschylos, Eurypides i Sofokles? Zmiana warty jeszcze nigdy nie była tak widowiskowa jak pod greckim Parlamentem! Marzy Ci się wycieczka kajakiem wzdłuż morskiego wybrzeża? Zapytaj koniecznie swojego Gospodarza, jak najlepiej zorganizować zwiedzanie, żeby zobaczyć wszystko i mieć czas na słynną frappe! Spragniony przysmaków greckiej kuchni? Nasi Gospodarze chętnie podpowiedzą Ci, gdzie kupić najlepsze orzechy pistacjowe, chałwę na miodzie, prawdziwy ser feta oraz souvlaki, choriatiki i inne greckie specjały! Znajdź swoje miejsce w Grecji!