Polskie noclegi w Toskanii

Znajdź swój wakacyjny dom w najbardziej malowniczym regionie Italii!

Noclegi u Polaków w Toskanii

Malownicza Toskania kusi najpiękniejszymi widokami w całej Italii, a żaden z włoskich regionów nie doczekał się aż tylu ekranizacji filmowych! Morska bryza wędruje przez zatoki i klify Morza Tyrreńskiego, zaś w głębi regionu, wśród łagodnie pofalowanych wzgórz usadowiły się kamienne domy i małe miasteczka. Wzdłuż krętych dróg rosną spiczaste cyprysy, a pola pokryte są gajami oliwnymi. To właśnie woń oliwek poczujesz na rozgrzanych południowym słońcem stokach, a towarzyszyć jej będzie zapach dojrzewających pomidorów, bazylii i wykwintnych trufli. Picie porannego espresso urośnie tu do rangi rytuału, podobnie jak wieczory przy winie. Kusić Cię będą również trzy duże miasta: Florencja, Siena i Piza, które od wieków rywalizują o palmę pierwszeństwa wśród najpiękniejszych miast Toskanii. Warto odwiedzić mniejsze miasteczka o bogatej historii, takie jak Arezzo, Lukka i Grosetto oraz najpiękniejszy skrawek włoskiego wybrzeża! Daj się uwieść urokowi Toskanii i znajdź polskie noclegi!

Polskie noclegi w Toskanii

Zobacz polskie noclegi prowadzone przez naszych Gospodarzy w Toskanii!

Noclegi u Polaków w Toskanii - Dolce Vita Florencja

Apartament Dolce Vita we Florencji

Zapraszamy do naszego unikalnego apartamentu w sercu Florencji. Mieszkanie pomieści do 4 Gości. Idealnie sprawdzi się jaka baza wypadowa to zwiedzania uroków stolicy Toskanii – Florencji!
Agriturismo Lucestraia Noclegi u Polaków w Toskanii

Agriturismo Lucestraia w Toskanii

Zapraszamy do naszego bajkowego ośrodka Agriturismo Lucestraia z basenem, w malowniczej Toskanii. Znajdujemy się zaledwie 15 kilometrów od starożytnej Volterry. Dysponujemy 7 apartamentami, mieszczącymi od 2 do nawet 8 Gości. Zapraszamy na wymarzone wakacje!
Agroturismo Lucertola - Polski nocleg niedaleko Volterry - Noclegi u Polaków w Toskanii

Agriturismo Lucertola w Toskanii

Zapraszamy do naszego malowniczego ośrodka Agriturismo Lucertola w zapierającej dech w piersiach Toskanii. Znajdujemy się zaledwie 15 kilometrów od starożytnej Volterry. Do dyspozycji Gości jest 9 apartamentów, mieszczących od 2 do 7 osób. Zapraszamy na wymarzone wakacje!
Noclegi u Polaków we Włoszech - polski nocleg w Toskanii

Apartament La Grande Finestra w Chiusi

Zapraszamy do przestronnego apartamentu La Grande Finestra w Toskanii. Z ogrodem i widokiem na wspaniałą dolinę Val di Chiana. Obiekt pomieści 4 osoby. Zapraszamy!
Noclegi u Polaków we Włoszech - Apartament w Toskanii

Apartament Il Cuore di Chiusi w Toskanii

Zapraszamy do eleganckiego apartamentu Il Cuore di Chiusi w Toskanii. Doświadczaj wspaniałej architektury, włoskiej kuchni i gościnności mieszkańców Chiusi! Obiekt pomieści 6 osób. Zapraszamy!
Polskie noclegi we Włoszech

Villa Donatelli w Chiusi

Zapraszamy do Villi Donatelli w Chiusi. Widoki z panoramicznego tarasu na toskańskie wzgórza zapierają dech w piersi. To świetna baza wypadowa do zwiedzania Toskanii i pobliskiej Umbrii. Willa pomieści 8 osób.
Noclegi u Polaków w Toskanii - kompleks Villaggio Le Querce

Apartamenty Villaggio Le Querce w Sorano

Zapraszamy do kompleksu Villaggio Le Querce w Toskanii, składającego się z 25 wygodnych apartamentów. Idealne dla 4-8 osób. Zapraszamy do naszego rozległego ogrodu, gdzie rosną wiekowe dęby!
Dom wakacyjny w Toskanii - In Toscana Camere

In Toscana Camere w Monticchiello

Zapraszamy do naszego wakacyjnego domu In Toscana Camere. Znajdziesz nas w centrum przepięknego średniowiecznego miasteczka Monticchiello. Dom pomieści 8 osób. Zapraszamy do malowniczejToskanii!

Nie tylko nocleg!

Toskania to idealne miejsce na spokojny wypoczynek – wille zagubione wśród wzgórz to raj dla wszystkich, którzy najlepiej relaksują się w otoczeniu przyrody! Jeśli Twój konik to turystyka kulinarna, wybierz się do Toskanii! Jedzenie nigdzie nie pachnie tak jak tutaj i z pewnością uda Ci się zwiedzić choćby jedną winnicę. Oczywiście taką wizytę warto połączyć z degustacją. Jesienią kuszą liczne imprezy: winobrania, polowanie na trufle, targi lokalnych produktów czy zbiory oliwek. Lato to czas na leniwy wypoczynek, choć liczne trasy rowerowe i łatwe piesze szlaki przyciągają tu miłośników aktywnego wypoczynku. Życie tu płynie w zwolnionym tempie – tempie idealnym na Twoje wakacje! Z pewnością nasi Gospodarze doradzą Ci jak spędzić ten wakacyjny czas!