Polskie noclegi w Norwegii

Polskie miejsca w krainie fiordów!

Noclegi u Polaków » Europa » Norwegia

Noclegi u Polaków w Norwegii

Długa i wąska Norwegia pełna jest niesamowitych krajobrazów. To ojczyzna walecznych Wikingów i jeden z najpiękniejszych krajów Europy. Lato jest tu łagodne, a zima (dzięki ciepłemu Prądowi Zatokowemu) wcale nie tak sroga. Turystów przyciągają tu białe noce, podczas których słońce zachodzi jedynie na kilkadziesiąt minut i nigdy nie robi się ciemno. Jesienią i zimą zjawiają się tu poszukiwacze zorzy polarnej i choć można ją zobaczyć również o innych porach roku, to właśnie wtedy jest najpiękniej widoczna. Miłośników oraz zapalonych wędkarzy przyrody zachwycą fiordy i głębokie jeziora, zaś amatorów architektury i skandynawskiego designu – okolice Oslo, Stavanger i Bergen. Również norweskie parki narodowe nie mają sobie równych! A polskie noclegi czekają na Ciebie w różnych częściach Norwegii!

Polskie noclegi w Norwegii

Zobacz polskie noclegi prowadzone przez naszych Gospodarzy w Norwegii!

Dada Apartment w Hjelmeland w Norwegii

Dada Apartment w Hjelmeland

Dada Apartment w norweskim Hjelmeland to świetna baza wypadowa do zwiedzania środkowej części kraju. Obiekt pomieści 6 osób. Zapraszamy Cię serdecznie przez cały rok!

Nie tylko nocleg!

W Norwegii czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji! Bergen – stolica fiordów zaprasza wszystkich spragnionych majestatycznych widoków. Chcesz wybrać się na połów? Nie ma problemu – norweskie wody czekają na Ciebie, a Twój Gospodarz na pewno pomoże Ci zorganizować wyprawę na ryby! Okolice Voss to raj dla miłośników sportów i aktywnego wypoczynku. Północna Norwegia zaprasza wszystkich, którzy pragną zboczyć z utartych szlaków, zaś środkowa część kraju – piechurów i rowerzystów, którzy chcą również najbardziej znane atrakcje w okolicy, m.in. skałę zwaną Językiem Trolla. Z kolei w Oslo poznasz norweski styl życia, kierując się wskazówkami od naszych Gospodarzy. Noclegi u Polaków w Norwegii czekają na Ciebie przez cały rok!