Polskie noclegi w Nepalu

Polskie miejsca w królestwie Himalajów!

Noclegi u Polaków w Nepalu

Nepal to kraj położony na dachu świata! Aż osiem spośród dziesięciu ośmiotysięczników himalajskich wznosi się na jego terytorium, łącznie z najwyższym szczytem na naszym globie, Mount Everestem. Miłośnicy wspinaczek górskich i wypraw trekkingowych będą zachwyceni. Teren szybko się podnosi, a przecinają go majestatyczne pasma górskie, zapierające dech w piersiach doliny, tarasowe pola i nepalskie wioski. Tylko od Ciebie zależy, czy wybierzesz lśniący śnieg północy czy letni, ciepły wiatr południa. Daj się ponieść stolicy Katmandu, dużym miastom takim jak Patan, Biratnagar, Bhaktapur, Pokhara czy Dharan. O Twoje względy będą zabiegać świątynie hinduistyczne i stupy buddyjskie. Również w podniebnej krainie Himalajów czekają na Ciebie noclegi u Polaków! 

Polskie noclegi w Nepalu

Zobacz polskie noclegi prowadzone przez naszych Gospodarzy w Nepalu!

Bengas Lake Resort w Nepalu

Begnas Lake Resort w Pokharze

Zapraszamy serdecznie do ośrodka Begnas Lake Resort w Nepalu. Znajdziesz nas między rozległym jeziorem Begnas, a bujnym lasem. W obiekcie są pokoje jednosobowe i dwuosobowe. Relaks nad jeziorem u podnóży Himalajów!
Pensjonat Summerhill Guest House w Nepalu

Pensjonat Summerhill Guest House w Patan

Zapraszamy do niewielkiego i przyjaznego pensjonatu Summerhill Guest House na południowych zboczach Katmandu. Pokoje dla 1-3 osób. U nas odpoczniesz z dala od zgiełku miasta!

Nie tylko nocleg!

Nasi Gospodarze podpowiedzą Ci jak dotrzeć do newarskich miast czy nad świętą rzekę. Może wybierzesz się w niezapomniany lot samolotem nad Himalajami, na spacer wiszącym mostem przerzuconym przez górskie potoki czy na rafting po rwącej rzece. Pokochasz pikantne marynowane warzywa i nepalskie zioła o działaniu zdrowotnym. Nasi Gospodarze chętnie udzielą Ci wszelkich niezbędnych porad dotyczących lokalnych zwyczajów i hinduizmu.