Noclegi na południu Włoch

Wakacje w krainie słodkiego lenistwa!

Noclegi u Polaków » Europa » Włochy » Południe Włoch

Noclegi u Polaków na włoskim południu

Południowa część półwyspu Apenińskiego przez cały rok przyciąga turystów spragnionych niczym niezmąconego wypoczynku. Nieważne czy wybierzesz widok na morze Jońskie, Tyrreńskie czy Adriatyckie, na południu zaznasz prawdziwej gościnności. Co więcej, wielu z dumą głosi, że dopiero tutaj zaczynają się prawdziwe Włochy! Tu zawsze ma się, że wrażenie, że czas się zatrzymał, a Italia pokazuje zupełnie inną twarz. Choć wydaje się, że wszyscy Włosi z natury są otwarci i uśmiechnięci, dopiero na południu spotkasz najbardziej wyluzowanych mieszkańców. Tutaj docenisz lokalne produkty, wspólne połowy i biesiady do białego rana przy długim stole pełnym jedzenia. Poszczególne dialekty będą towarzyszyć Ci przez cały dzień. Na pewno weźmiesz udział w niejednej fecie opiewającej najlepsze wina, najsłodsze cytrusy czy najbardziej dojrzałe oliwki. Szybko też zamienisz się w prawdziwie włoskiego pirata drogowego. Polskie noclegi na południu Włoch znajdziesz w takich regionach jak Kalabria, Kampania, Bazylikata, Molise i Apulia.

Polskie noclegi na południu Włoch

Zobacz polskie noclegi prowadzone przez naszych Gospodarzy na południu Włoch!

Polski nocleg w Bari

Apartament Poggiofranco w Bari

Zapraszamy do naszego apartamentu Poggiofranco blisko centrum Bari na południu Włoch. To idealne miejsce na city break! Obiekt jest idealny dla 4 osób. Zapraszamy przez cały rok!
Polski nocleg w Bari

Apartament Corso Italia w Bari

Zapraszamy do naszego apartamentu Corso Italia w centrum Bari na południu Włoch. To idealne miejsce na wypoczynek na piaszczystej plaży i zwiedzanie włoskiego miasta! Obiekt jest idealny dla 2 osób. Znajduje się blisko dworca kolejowego!
Noclegi u Polaków we Włoszech - polski nocleg w historycznym centrum Salerno

Pensjonat Il Sogno w Salerno

Zapraszamy do pensjonatu Il Sogno w historycznym centrum Salerno. Zwiedzaj miasto, wybierz się na plażę lub w rejs statkiem na Capri. Obiekt wygodnie ugości 5 osób.
Apartament w Bari

Apartament Via Nicolai w Bari

Zapraszamy do naszego apartamentu Via Nicolai w centrum Bari na południu Włoch. To idealne miejsce na wypoczynek na piaszczystej plaży i zakupy we włoskim stylu! Obiekt jest idealny dla 6 osób. Zapraszamy przez cały rok!
Apartament w Pompejach

Apartament Penelope w Pompejach

Zapraszamy do naszego apartamentu niedaleko Bazyliki Matki Bożej Różańcowej i ruin starożytnego miasta w Pompejach. Obiekt jest ze śniadaniem. Dobrze skomunikowany z włoskimi miastami – Neapol, Salerno i Sorrento. Idealny dla 4 osób.
Apartament Odisseo - Noclegi u Polaków

Apartament Odisseo w Pompejach

Zapraszamy do naszego apartamentu blisko ruin starożytnego miasta Pompeje. Obiekt jest ze śniadaniem i ma dostęp do ogrodu z miejscem na posiłek. Dobrze skomunikowany z włoskimi miastami – Neapol, Salerno i Sorrento. Idealny dla 6 osób.

Nie tylko nocleg!

Boskie południe zaprasza do nieoficjalnej stolicy regionu – Neapolu, na wybrzeże Amalfi i na stoki Wezuwiusza. Do rozsławionej przez Mela Gibsona Matery i na najdalsze krańce obcasa naszego włoskiego buta. Tam, gdzie skały schodzą do morza, tworząc zapierające dech w piersiach widoki! Będąc na południu koniecznie musisz skosztować włoskiego likieru limoncello – nasi Gospodarze na pewno zdradzą Ci, gdzie dostać ten najlepszy! Na pewno też powiedzą Ci (i pokażą!), czym jest prawdziwe południowe dolce far niente! Na południu Włoch spędzisz prawdziwie beztroskie wakacje!