Noclegi na północy Włoch

Polskie miejsca w północnych regionach Italii!

Noclegi u Polaków » Europa » Włochy » Północne Włochy

Noclegi u Polaków na północy Włoch

Bogactwo włoskich regionów sprawia, że nie sposób opisać każdy z nich z osobna. Dlatego teraz zapraszamy Was na wyjątkowy spacer po szlakach północnych, gdzie widok na majestatyczne alpejskie szczyty po prostu zwala z nóg. Do Lombardii – niezaprzeczalnie najbogatszego i najbardziej rozwiniętego regionu Włoch. Na północno-wschodnie krańce Italii, gdzie od wieków władzę sprawuje Wenecja. Do plażowania i morskich kąpieli na wybrzeżu Liguryjskim. Przy odrobinie szczęścia spotkasz też George Clooney’a lub Madonnę, którzy mieszkają we Włoszech na stałe lub chociaż od czasu do czasu. Już teraz czekają na Ciebie pomodoro, ricotta i gnocchi, zaś tuż za nimi szykują się panna cotta i tiramisu. Z naszymi Gospodarzami odkryjesz nie tylko nowe smaki, ale i najpiękniejsze zakątki ziemi włoskiej, także te nieco schowane miejsca poza utartymi szlakami. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze polskie noclegi na północy Włoch!

Polskie noclegi na północy Włoch

Zobacz polskie noclegi prowadzone przez naszych Gospodarzy w północnej części Italii!

Kemping we Włoszech - Gasparina Noclegi u Polaków

Camping Village Gasparina nad jeziorem Garda

Zapraszamy do naszego Camping Village Gasparina, położonego tuż nad jeziorem Garda. Oferujemy różne typy noclegów dla 4 do 6 osób. Skorzystaj z naszego basenu, restauracji oraz baru przy plaży i spędź swoje wymarzone wakacje razem z nami!
Drewniany Domek w Alpach - Polscy Gospodarze w Dolinie Aosty

Domek w Alpach Włoskich

Zapraszamy do naszego drewnianego, przytulnego Domku w Alpach włoskich. Oferujemy noclegi dla 2-4 osób. Poznawaj z nami uroki północnych Włochy przez cały rok!
Casa col Giardino - Zameldowanie w Wenecji

Casa col Giardino w Wenecji

Zapraszamy do Apartamentu Casa col Giardino w Wenecji. Posłuży on jako idealne miejsce na City Break w Wenecji (od 2-4 osób). Do dyspozycji Gości jest także duży ogród z tarasem, który idealnie nada się na popołudniowy chill-out. Spędź z nami wakacje na północy Włoch!
Polski Nocleg Alpy - Mont Blanc Apartament

Apartament w Alpach włoskich

Zapraszamy do naszego apartamentu w Alpach włoskich, urządzonego w klasycznym alpejskim stylu. Mieszkanie pomieści do 6 osób i posłuży jako idealne miejsce dla fanów górskiego wypoczynku.
Polski nocleg we Włoszech - domki mobile home

Camping Village Mare Pineta w okolicach Triestu

Zapraszamy do Camping Village Mare Pineta przy piaszczystej plaży nad Adriatykiem w okolicy Triestu. Zakwaterowanie w domkach od 2 do 6 osób. Na miejscu basen, plac zabaw i boiska sportowe. Zapraszamy!
Cavallino Camping Village nad Adriatykiem

Cavallino Camping Village w Cavallino

Zapraszamy do Cavallino Camping Village przy piaszczystej plaży nad Adriatykiem. Zakwaterowanie w domkach dla 2,4 lub 6 osób. Na miejscu basen, plac zabaw i nowe SPA. Zapraszamy!
Polskie noclegi na północy Włoch- Villa del Pescatore nad Jeziorem Como

Villa del Pescatore nad jeziorem Como

Zapraszamy do Villa Del Pescatore, położonej nad samym brzegiem Jeziora Como, które jest jednym z trzech największych jezior we Włoszech. Obiekt dla 4 osób. Najpiękniejsze widoki!

Nie tylko nocleg!

W północnych regionach, takich jak Emilia Romania, Lombardia, Wenecja Euganejska i Liguria, czekają na Ciebie nasi Gospodarze. To właśnie oni podpowiedzą Ci, gdzie najlepiej wypożyczyć rower, a gdzie narty; co koniecznie trzeba zwiedzić w regionie; jak znaleźć przewodnika i jak dojechać z lotniska. To od nich dowiesz się, gdzie pójść na imprezę, a gdzie na zakupy i dokąd pojechać na regionalne święto. Jeśli będziesz miał ochotę, pomogą w organizacji degustacji lokalnych produktów. Bezcenne wskazówki od naszych Gospodarzy dotyczyć będą jedzenia, zwiedzania i wszystkiego, czego potrzebujesz na wakacjach!