Noclegi w środkowych Włoszech

Polscy Gospodarze w centralnych regionach Italii!

Noclegi u Polaków » Europa » Włochy » Środkowe Włochy

Noclegi u Polaków w środkowych Włoszech

Środkowe Włochy to region, przez który najczęściej tylko przejeżdżamy, zahaczając jedynie o kilka ważniejszych miast. Zapraszamy Was zatem na wyjątkowy spacer po miejscach poza utartymi szlakami wędrówek po Italii. Do środkowego regionu Marche, skąd pochodzi najmłodszy z trójki słynnych artystów włoskiego renesansu – Rafael. Do spokojnej Umbrii, która jest równie malownicza, jak Toskania oraz do niesamowitej Abruzji, w której znajdziesz piękne plaże i wyjątkowe miejsca pielgrzymkowe. W centralnej Italii znajdziesz najpiękniejsze plaże Adriatyku, magiczne miasta takie jak Orvieto, Urbino czy Asyż oraz przepiękne krajobrazy, które zostaną w Twoim sercu na dłużej! Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze polskie noclegi w środkowej części Włoch!

Polskie noclegi w centralnej części Włoch

Zobacz polskie noclegi prowadzone przez naszych Gospodarzy w środkowych Włoszech!

Noclegi u Polaków we Włoszech - dom w Abruzji

Dom w Abruzji

Zapraszamy do naszego wakacyjnego domu w środkowych Włoszech w regionie Abruzji. Dom jest dla 5 osób. Zapraszamy do domu w otoczeniu szczytów górskich!

Nie tylko nocleg!

Masz ochotę na festiwal jazzowy lub międzynarodowe święto czekolady? Koniecznie wybierz się do położonej w Umbrii Perugii. A może chciałbyś wiedzieć, gdzie znajduje się najwyższy sztuczny wodospad w Europie i dokąd wybrać się na… rafting? Kiedy odbywają się turnieje rycerskie w Marche i czym są „olive ascolane”? Przepiękne jaskinie oraz parki wodne również należą do atrakcji środkowych regionów. Zapytaj naszych Gospodarzy o wskazówki, a na pewno trafisz tam, gdzie zechcesz i poznasz Włochy z zupełnie innej strony!