Polskie noclegi w Grecji

Twoje wielkie greckie wakacje!

Noclegi u Polaków w Grecji

Grecja to miejsce narodzin filozofii, dramatu i demokracji oraz oczywiście ważny kraj w historii europejskiej kultury. Jednak z punktu widzenia wakacji najważniejsze jest siga-siga, czyli prawdziwa sztuka życia po grecku. Tutaj słowo „spokojnie” ma zupełnie inny wymiar, a przecież takie właśnie powinny być wakacje – zupełnie beztroskie i pełne okazji do całkowitego relaksu. Morze czy góry, zapach oliwek czy oregano, zwiedzanie czy wypoczynek? To od Ciebie zależy, jak chcesz spędzić urlop i który region wybierzesz. Grecja to nie tylko część Półwyspu Bałkańskiego, ale też wyspy i to niemała ich ilość, bo ponad 2000! Wapienne skały, wyżłobione przez wodę i liczne potoki; czyste plaże oznaczone Błękitną Flagą; białe miasteczka tonące w kwiatach – Grecja zaprasza Cię atakując wszystkie Twoje zmysły. Polskie noclegi znajdziecie nie tylko w stolicy Grecji!

Polskie noclegi w Grecji – wybierz swój region!

Grecja – znajdź swoje miejsce!

Na Górze Olimp podobno można spotkać samego Zeusa i pokierować trochę ludzkimi losami. Na nizinie znajdują się Saloniki, drugie co do wielkości miasto Grecji. Największą wyspą jest Kreta – któż nie chciałby utknąć na szerokiej, jasnej plaży w pobliżu Chanii? Czekają na Ciebie Cyklady, czyli około 200 małych wysepek dryfujących na Morzu Jońskim. Statkiem dopłyniesz na górzystą wyspę Korfu czy Zakynthos z najbardziej błękitną wodą i z drzewami owocowymi. Może masz ochotę na nurkowanie w jaskiniach? Grecja to prawdziwa mekka dla miłośników podwodnych krajobrazów. Odwiedź też Ateny – pięknie wyglądają gwieździstą nocą z przepięknie oświetlonym Wzgórzem Akropolu. Zapytaj też swojego Gospodarza, jak najlepiej spędzić czas w Grecji!

Polskie noclegi w Grecji czekają na Ciebie!

Grecja na CityLove

Wyjątkowy wakacyjny klimat, śródziemnomorska kuchnia, grecka radość życia i kolebka cywilizacji – zajrzyj na naszego bloga i dowiedz się więcej o skarbach Grecji!