Polskie noclegi w Hiszpanii

Twoje wakacje w gorącej Hiszpanii!

Noclegi u Polaków » Europa » Hiszpania

Noclegi u Polaków w Hiszpanii

Łagodny klimat, wysokiej klasy zabytki, ciekawa historia i otwartość mieszkańców sprawiają, że Hiszpania przyciąga turystów przez cały rok. Także nas – turystów z Polski, którzy obierają sobie Hiszpanię za cel swoich wakacyjnych podróży. Piękne plaże nad ciepłym, błękitnym morzem zapraszają amatorów wypoczynku. Wulkaniczne wyspy przyciągają piechurów i zapalonych rowerzystów. Miłośnicy kulinariów z pewnością odnajdą się w świecie tapas, paelli i wybornego wina z różnych regionów kraju. Z kolei na tych, którzy interesują się architekturą, czekają zabytkowe miasta Andaluzji, secesyjne dzieła Gaudiego i kosmiczne wprost kształty w Bilbao i Walencji. Krótko mówiąc: Hiszpania ma w sobie wszystko, co potrzebne, by spędzić idealne wakacje! Zobacz polskie noclegi w Hiszpanii i wybierz swoje miejsce na popołudniową sjestę!

Polskie noclegi w Hiszpanii – wybierz swój region!

Hiszpania – znajdź swoje miejsce!

Wybór miejsc na wakacje w Hiszpanii wydaje się być wprost nieskończony! W upalne letnie miesiące najprzyjemniej będzie w pobliżu Morza Śródziemnego lub na plażach nad Oceanem Atlantyckim. Wiosną i jesienią warto wybrać się na city break – w Madrycie możesz zobaczyć Króla wygłaszającego orędzie do narodu, a w Barcelonie oczaruje Cię Gaudi. Miasta Andaluzji z pewnością oczarują Cię klimatem! W Maladze hiszpański świat namaluje Ci sam Picasso, a przez La Manche przeprowadzi Cię Don Kichot. Na odważnych czeka Pampeluna i łapanie byka za rogi, zaś w Buñol – prawdziwe szaleństwo na pomidorowej Tomatinie. Przez Sewillę przejdą zakapturzeni pokutnicy, zaś w Granadzie zobaczysz procesję Corpus Christi. A to jeszcze nie wszystko! Czekają na Ciebie piękne Baleary z nigdy nie zasypiającą Ibizą i malowniczą Majorką oraz tajemniczy Kraj Basków. Jaka jest najlepsza baza wypadowa na wieczorną fiestę? Koniecznie zapytaj swojego Gospodarza!

Polskie noclegi w Hiszpanii czekają na Ciebie!

Hiszpania na CityLove

Gorący klimat, bezcenne zabytki, wspaniała kuchnia, legendarny temperament mieszkańców – dowiedz się więcej o słonecznej Hiszpanii!