Jak to działa?

Kilka praktycznych informacji dotyczących korzystania z portalu!

Noclegi u Polaków » Jak to działa?

Drogi Gościu!

Miło nam, że znalazłeś się u nas na stronie! Chcemy, aby wszyscy czuli się tu dobrze, więc mamy dla Ciebie kilka zasad i porad, które pomogą Ci poruszać się po portalu. Oto krótki regulamin korzystania ze strony Noclegi u Polaków. Prosimy poświęć chwileczkę, aby się z nimi zapoznać! Obiecujemy, że zajmie Ci to mniej więcej tyle czasu, co wypicie filiżanki kawy 🙂

Ty, my i Gospodarz

Nasza strona ma charakter informacyjny, co oznacza, że prezentujemy tutaj obiekty naszych Gospodarzy, ale nie bierzemy udziału w procesie rezerwacji. To z nim ustalasz wszystkie zasady, ostateczną cenę itp. i to z nim podpisujesz umowę. Każdy obiekt ma swoje warunki – zapoznaj się z nimi, to ważne!

Jeśli wypełnisz formularz kontaktowy na stronie z wybranym obiektem, informacja o zapytaniu trafi również do nas. Dzięki temu, będziemy mogli monitorować, czy Gospodarz wysłał Ci odpowiedź. Sprawdź też naszą Politykę Prywatności, aby wiedzieć, co dzieje się z Twoimi danymi osobowymi. 

Znajdź swój nocleg!

Chcesz wyjechać zagranicę, ale zdecydowanie lepiej się czujesz, gdy obsługa posługuje się Twoim językiem? Jesteś pewien, że polska gościnność nie ma sobie równych? Interesują Cię polskie apartamenty i pokoje poza granicami naszego kraju? Lubisz wakacyjne miejsca prowadzone przez naszych rodaków lub przez ludzi, którzy dobrze mówią po polsku? A może chcesz spędzić beztroskie wakacje u kogoś, kto doradzi Ci, co warto zobaczyć w okolicy? W takim razie dobrze trafiłeś! Na naszej stronie znajdziesz różnego rodzaju obiekty noclegowe prowadzone przez Polaków i osoby polskojęzyczne.

Rezerwacja krok po kroku

Zobacz jak łatwo możesz zarezerwować polskie apartamenty na całym w świecie! Cały proces rezerwacji można zamknąć w 4 prostych krokach.

1

Wybierz swój nocleg, a następnie wypełnij formularz kontaktowy. Podaj Gospodarzowi termin i zapytaj, o wszystko co Cię interesuje.

2

Poczekaj na odpowiedź od Gospodarza z potwierdzeniem dostępności i ceny obiektu. Nasi Gospodarze starają się odpowiadać jak najszybciej. Pamiętajcie jednak, że nie zawsze mogą mieć dostęp do skrzynki pocztowej.

3

Jeśli obiekt jest wolny i zdecydujesz się na rezerwację, Gospodarz poprosi Cię o akceptację zasad oraz o wpłatę zgodnie z podanymi warunkami.

4

Rezerwacja dokonana! Możesz jechać na wakacje i cieszyć się zasłużonym urlopem!

Netykieta

Po pierwsze poprosimy Cię o przestrzeganie niepisanych zasad netykiety, czyli internetowego savoir vivre. Szanujmy się i bądźmy mili!

  • Podczas kontaktu z Gospodarzem pamiętaj, żeby zapytać o wszystkie ważne dla Ciebie rzeczy. Jeśli musisz poczekać chwilkę na odpowiedź, poprosimy o cierpliwość. 
  • Jeśli jesteś Gościem, zapraszamy Cię serdecznie również do grupy na Facebooku, gdzie możesz zapytać na forum o dostępność różnych obiektów noclegowych w interesującym Cię miejscu. Na grupie poprosimy Cię dodatkowo o nieumieszczanie reklam.  
  • Jeśli jedziesz do kraju, który kulturowo różni się od naszego, uszanuj panujące na miejscu obyczaje. Nawet jeśli ich nie znasz, nie przejmuj się – nasi Gospodarze powiedzą Ci co i jak! Dzięki nim będziesz wiedział, co trzeba, a co wypada, a czego nie powinieneś robić i spędzisz prawdziwie beztroski urlop!