Polskie noclegi na Węgrzech

Polskie miejsca w kraju naszych „bratanków”!

Noclegi u Polaków na Węgrzech

Choć niektórym Węgry kojarzą się z wakacjami z czasów PRLu, czas odczarować ten przepiękny kraj! Wspaniałe zabytki, wyjątkowa przyroda, wszechobecne baseny termalne, szeleszczący język i wyborna kuchnia (kto nie miał okazji spróbować langoszy, czy wybornej zupy gulaszowej, powinien wybrać się na Węgry jak najszybciej!) to tylko kilka powodów, żeby spędzić czas na Węgrzech. Poza tym – bardzo łatwo dojechać tu samochodem, a klimat jest nieco łagodniejszy od naszego. No i jak to mówią “Polak, Węgier – dwa bratanki”. Sprawdźcie koniecznie nasze noclegi u Polaków na Węgrzech i rezerwujcie terminy!

Polskie noclegi na Węgrzech

Już wkrótce!

Nie tylko nocleg!

Czeka tu na Was Budapeszt z najpiękniejszym parlamentem w Europie, wyjątkową atmosferą i bogactwem zabytków z lity UNESCO; malownicze Jezioro Balaton zwane “węgierskim morzem” – idealne dla tych, którzy chcą wypocząć i trochę pozwiedzać; termalne kąpieliska w okolicy Hajduszoboszlo i słynący z winiarstwa region Egeru. Wschód kraju to rozległe stepy i podtrzymywane od wieków tradycje! Jak widzicie, wybór miejsca nie będzie prosty, ale czekają tu na Was polscy Gospodarze, którzy podpowiedzą, co warto zobaczyć na Węgrzech!

Węgry na CityLove

Wspaniały Budapeszt, kuchnia pachnąca papryką i termalne źródła – zajrzyj na bloga i dowiedz się więcej o kraju nad Dunajem!