Polskie noclegi w Czarnogórze

Noclegi u Polaków w sercu Bałkanów!

Noclegi u Polaków » Europa » Czarnogóra

Noclegi u Polaków w Czarnogórze

Choć Czarnogóra to niewielkie państwo, przekonasz się, że kryje w sobie wiele bogactw. Położona jest na wybrzeżu Morza Adriatyckiego, gdzie klimat jest łagodny, a plaże zachęcają do beztroskiego wypoczynku. Jednym z najpopularniejszych ośrodków wypoczynkowych jest Budva nad morzem, która posiada przepiękną zabytkową starówkę. W głębi lądu dominuje górski krajobraz, a ośrodki narciarskie w Górach Dynarskich zapraszają na zimowe szaleństwo. Tych, którzy kochają zwiedzanie na pewno skuszą ruiny fortecy osmańskiej czy klasztor prawosławny w Podgoricy. Wielbicieli natury zaprasza Boka Kotorska nie bez powodu zwana „czarnogórskim fiordem” oraz malownicze Jezioro Szkoderskie. Zobaczysz tu typową dla obszarów śródziemnomorskich makię, gaje oliwne i piniowe, daktylowce oraz cedry. Szynki suszą się tu na słońcu i wietrze, a do posiłków nigdy nie zabraknie wina. Nasi Gospodarze pokażą Ci gdzie kupić najlepszy kozi ser i najpyszniejszy kajmak. Polskie noclegi w Czarnogórze to idealny pomysł na bałkańskie wakacje!

Polskie noclegi w Czarnogórze

Zobacz polskie noclegi prowadzone przez naszych Gospodarzy w Czarnogórze!

Apartament w Kotorze

Apartament w Kotorze

Zapraszamy do nowoczesnego apartamentu w Kotorze. Jesteśmy nad malowniczą zatoką Boka Kotorska. Obiekt wygodnie ugości 4 osoby. Odpocznij na tarasie z pięknym widokiem i wypocznij na czarnogórskim wybrzeżu!
Apartament Rafailovici 4 w Budvie

Apartament Rafailovici 4 w Budvie

Zapraszamy do apartamentu z widokiem na Adriatyk. Znajdziesz nas w Rafailovici należącej do Budvy. To wspaniałe miejsce na wakacyjny relaks. Apartament jest dla 4 osób. Zapraszamy na krótki i dłuższy pobyt!
Apartament Ravailovici 3 w Budvie

Apartament Rafailovici 3 w Budvie

Luksusowy apartament z basenem na dachu budynku. Z balkonu widok na morze. Położony blisko plaży. Idealny dla 5 osób. Zapraszamy do czarnogórskiego kurortu!
Noclegi u Polaków w Czarnogórze - mieszkanie w Rafailovici

Apartament Rafailovici 2 w Budvie

Apartament w dzielnicy Rafailovici należącej do Budvy. Usytuowany na wzgórzu z widokiem na miasto. Obiekt wygodnie ugości 4 osoby. Zapraszamy na wakacje!
Apartament w Budvie

Apartament Rafailovici 1 w Budvie

Nowoczesny apartament w spokojnej dzielnicy Rafailovici należącej do Budvy. To idealne miejsce na wakacyjny relaks w kurorcie Czarnogóry. Obiekt wygodnie ugości 4 osoby. Zapraszamy przez cały rok!
Noclegi u Polaków - 2 Beds Apartment

Apartament z 2 sypialniami w Budvie

Zapraszamy do apartamentu w Budvie. Niedaleko centrum miasta i plaży nad Adriatykiem. Idealne miejsce na udane wakacje na czarnogórskim wybrzeżu. Obiekt ugości 5 osób. Zapraszamy przez cały rok!
Noclegi u Polaków - 1 Bed Apartment

1 Bed Apartment w Budvie

Zapraszamy do apartamentu w Budvie. Tylko 15 minut spacerem dzieli nas od plaży. Idealne miejsce na aktywny wypoczynek i dla miłośników sportów wodnych. Obiekt ugości 3 osoby. Zwiedzaj czarnogórskie wybrzeże!

Nie tylko nocleg!

Będąc w Czarnogórze koniecznie musisz wybrać się nad malownicze Jezioro Szkoderskie – jak zorganizować taką wycieczkę i czy warto wybrać się na rejs po jeziorze? Nasi Gospodarze zdradzą Ci wszystkie szczegóły! Jeśli spędzasz wakacje z rodziną, dzieci będą zachwycone raftingiem w Kanionie Rzeki Tary! Położone w górach klasztory przywodzą na myśl krajobrazy Austrii i Słowenii, podobnie jak świetnie przygotowane szlaki trekkingowe. Zapach czarnogórskiej kuchni będzie Cię kusił z każdego zakątka kraju – nasi Gospodarze podpowiedzą Ci, czego koniecznie powinieneś spróbować! Zapraszamy do malowniczej Czarnogóry!

Czarnogóra na CityLove

Czarnogórski fiord i wspaniałe wybrzeże, miasta z listy UNESCO i bałkański temperament – zajrzyj na bloga i dowiedz się więcej o Czarnogórze!