Poznajmy się

Kilka słów o naszym zespole i pomyśle na portal Noclegi u Polaków!

Kim jesteśmy?

Nasze biuro Matimpex Travel istnieje na polskim rynku turystycznym już od ponad 30 lat i możemy pochwalić się jedną z pierwszych koncesji turystycznych. Oprócz tego, że mamy już całkiem spore doświadczenie w organizowaniu podróży, tworzymy zgrany zespół, z którym każdy projekt po prostu musi się udać!

Stworzyliśmy dla Was stronę Noclegi u Polaków, abyście łatwo mogli odszukać polskich gospodarzy na całym świecie. Sami dobrze wiecie, że to właśnie nasi rodacy słyną ze swojej gościnności. Na naszej stronie odnajdziecie m.in. noclegi w willach położonych malowniczo wśród wzgórz; przyjemnych pokojach nad morzem; miejskich apartamentach; górskich domkach i klimatycznych hotelach. We wszystkich tych miejscach czekają na Ciebie Polacy, często zadomowieni już w danym miejscu i cieszący się na Twoją wizytę. Chcemy również obalić mit, że polskie apartamenty to na ogół mało przyjemne pokoje z rozkładaną wersalką.
Na naszej stronie znajdziecie przepiękne miejsca na beztroskie wakacje!

Dla kogo stworzyliśmy portal Noclegi u Polaków?

Pomysł na portal z polskimi apartamentami narodził się właściwie przez przypadek. W długich wieczornych rozmowach przy winie pojawił się temat turystów z Polski. Okazało się, że gospodarze z przyjemnością goszczą naszych rodaków, choć mało Polaków trafia właśnie do nich. Takie spotkania są dla nich okazją do pogadania o tym, co w Polsce i do pokazania krajanom tego, co najpiękniejsze w nowej ojczyźnie. To właśnie dla nich gospodarze organizują wycieczki po okolicy, podpowiadają co warto zobaczyć i czego trzeba spróbować, jak miło spędzić czas. Dlatego właśnie powstała strona z polskimi noclegami na całym świecie.

Dla tych, którzy na wakacjach czują się bezpiecznie, gdy obok jest ktoś, kto zna lokalne realia i z kim łatwo się porozumieć. Również dla osób, które cenią sobie możliwość pogawędki w ojczystym języku i wskazówki, których nie znajdziecie w żadnym przewodniku. Oraz dla tych, którzy szukają noclegów u polskich gospodarzy na różnych forach i w mediach społecznościowych – na naszej stronie znajdziecie wszystkie polskie noclegi w jednym miejscu. Dla wszystkich, którym nie zależy na polskiej obsłudze, ale szukają miejsc z klimatem, w których ktoś będzie mógł zaoferować coś więcej niż tylko nocleg. A także dla gospodarzy, którzy czekają na gości z Polski.
Krótko mówiąc: dla wszystkich!

Poznaj nasze projekty!

Jako biuro podróży specjalizujemy się w city breakach – krótkich intensywnych wypadach do najpiękniejszych miast naszego kontynentu (i nie tylko!). Dużą część naszej oferty stanowią oferty grupo

we, które przygotowujemy na specjalne zamówienia klientów grupowych. Od 2020 prowadzimy też bloga CityLove, na którym znajdziecie różne opowieści z podróży. Zajrzyjcie tam koniecznie, a być może znajdziecie wakacyjną inspirację!