Wyspy greckie

Znajdź polski nocleg na jednej z greckich wysp Morza Śródziemnego!

Noclegi u Polaków » Europa » Grecja » Wyspy greckie

Noclegi u Polaków na greckich wyspach

Największą grecka wyspą jest Kreta – niezwykle zróżnicowana i pełna atrakcji. Zobaczysz tu ruiny pałaców minojskich, pozostałości archeologiczne oraz fortyfikacje. Z pewnością przypomnisz sobie mitologię, z groźnym Minotaurem i legendarnym Minosem na jej czele. Jej skaliste wybrzeże otoczone wodami Morza Śródziemnego to idealny kadr na wakacyjne zdjęcie. Z kolei Rodos to raj dla miłośników sportów wodnych i wielbicieli historii. Jasne i szerokie plaże na Kos zapewnią chwile przyjemnego wytchnienia w czasie upalnego, greckiego lata. Korfu zachwyci zielenią, a przy dźwięku cykad na Cykladach z pewnością zanucisz pod nosem pewną piosenkę. Na greckich wyspach czekają na Ciebie noclegi prowadzone przez naszych rodaków!

Polskie noclegi na greckich wyspach

Zobacz polskie noclegi prowadzone przez naszych Gospodarzy na wyspach greckich!

Wakacje na Krecie - Apartament Dalvens

Apartament Dalvens na Krecie

Zapraszamy serdecznie do naszego nowoczesnego Apartamentu Dalvens w Stalos, blisko urokliwej Chanii, na kreteńskim wybrzeżu, zaledwie 150m od plaży! Apartament jest dla 2-6 osób.

Nie tylko nocleg!

Gdzie znajduje się różowa plaża, gdzie krystaliczna laguna, a gdzie najpiękniejszy wąwóz? Co zobaczyć w Pałacu w Knossos i z czego słynie plaża Wai na Krecie? Jak oślepiająco biała jest twierdza Lindos na Rodos? Dokąd pójść na imprezę, a dokąd na rodzinny spacer? Dowiesz się, gdzie spróbować moussaki, a gdzie ouzo oraz czy rzeczywiście każdy Grek tańczy Zorbę i hoduje oliwki. Nasi Gospodarze podpowiedzą Ci też, gdzie najlepiej wypożyczyć skuter i pomogą opracować plan zwiedzania Twojej wybranej wyspy! A do tego na pewno powiedzą (a właściwie pokażą), czym jest greckie siga-siga! Z nimi poczujesz się jak prawdziwy Grek!