Polskie noclegi w Portugalii

Polskie miejsca na krańcu Europy!

Noclegi u Polaków » Europa » Portugalia

Noclegi u Polaków w Portugalii

Portugalia to najdalej wysunięte na zachód państwo Europy. Od lat wody Oceanu Atlantyckiego przyciągają w te rejony prawdziwych podróżników, pragnących postawić stopę “na końcu świata”. Część kontynentalna Portugalii to prawdziwy wachlarz krajobrazów – jak w kalejdoskopie zmieniają się tereny górzyste, wyżynne, nizinne, klify, wydmy i laguny. Na skrytych plażach południa, w przepięknym regionie Algarve, można opalać się przez cały rok! Z kolei Lizbona, tonąca w dźwiękach fado i romantycznej historii wielkiej morskiej potęgi, jest najbardziej nieprzewidywalna i zaskakująca. Również portugalskie wyspy na Oceanie Atlantyckim, takie jak Madera czy Azory, są dziś na wyciągnięcie ręki, dzięki tanim liniom lotniczym. Znajdź polskie noclegi w Portugalii i ciesz się najlepszymi wakacjami na samym krańcu naszego kontynentu!

Polskie noclegi w Portugalii

Zobacz polskie noclegi prowadzone przez naszych Gospodarzy w Portugalii

Polski gospodarz w Portugalii - Casa da Klaudia

Casa da Klaudia w Figueira da Azoia

Tradycyjny, nowocześnie wykończony dom położony położony w kameralnej portugalskiej wsi. Pomieścimy do 4 dorosłych i 2 dzieci.

Nie tylko nocleg!

W maju i czerwcu Portugalia rozpala się do czerwoności, a ten stan utrzymuje się aż do września. Oceaniczne plaże zapraszają surferów, winnice zapraszają na degustacje i wieczory pełne rozmów i śmiechu. Zapytaj swojego Gospodarza gdzie zjeść suszonego dorsza bacalhau i przepyszne ciastka pasteis de nata. Właśnie tutaj warto wypożyczyć samochód i zwiedzić miasteczka środkowej Portugalii – każde inne i każde z unikatowym klimatem. Jeśli chcesz zobaczyć delfiny w ich naturalnym środowisku, wybierz się na Maderę. To właśnie w Portugalii na słynnej liście UNESCO, znalazły się nie tylko zabytki architektoniczne, ale również… regiony, w których tradycyjnie uprawia się winorośl. Słynne porto będzie idealną pamiątką z podróży. Co jeszcze warto przywieźć? Nasi Gospodarze na pewno podpowiedzą Ci, co jest charakterystyczne dla ich regionu!

Portugalia na CityLove

Ślady dawnej morskiej potęgi, manuelińskie skarby i nostalgia zapisana w DNA mieszkańców – zajrzyj na bloga i dowiedz się więcej o Portugalii!